امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست رایگان نقشه پهنه‌بندی ناحیه 6 منطقه 6 تهران
با درود،
می‌خوساتم بدونم چطور می‌تونم به نقشسه‌ای که پهنه‌بندی و پلاک بندی ناحیه‌ی 6 منطقه 6 رو داره به دست بیارم... البته برای من فقط شرایز جنوبی هم کافی هست...
باید دانلود کنم از جایی، یا باید از کس خاصی درخواستم کنم.
ممنون می‌شم راهنماییم کنید.
برای مثال چنین نقشه‌ای رو من لازم دارم.
[تصویر:  1.jpg]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
میشه یه لطفی کنین بگین از کجا میتونم درخواست جدید ارسال کنم؟ هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
(۱۳۹۴-۳-۱، ۰۷:۳۰ عصر)m-star نوشته است: میشه یه لطفی کنین بگین از کجا میتونم درخواست جدید ارسال کنم؟ هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم ممنون

با سلام

لینک زیر مربوط به انجمن درخواست های شما می باشد ، پس از ورود به این صفحه فهرستی از انواع درخواست ها وجود دارد که می توانید بنابر نوع درخواستی که دارید وارد انجمن مربوطه شده و با ایجاد تایپک جدید درخواست خود را مطرح نمایید. موفق باشید

http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1025
آخرین ارسال های من :

پاسخ
خیلی ممنونم لطف کردین

پاسخ
 سپاس شده توسط atelieahjam
ببینید این مشکل شما را حل می کند
http://urbanshop.ir/product-934-Detailed-Plan.aspx
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  درخواست کادر واسه نقشه FaTyJo0oN 4 5,284 ۱۳۹۳-۱۲-۲۳، ۱۰:۲۳ عصر
آخرین ارسال: Mohammad 95
  نمونه کار شیت بندی و راندو طرح شهرسازی یک رو کسی داره نمونه کاراشو ببینم واسه ایده؟! alireza 1 3,193 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۶:۲۵ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  کسی ضوابط ملاک عمل در شهرک غرب تهران رو داره؟ alireza 0 2,253 ۱۳۹۳-۱۰-۳۰، ۰۳:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  دوستان کسی 3d سردر دانشگاه تهران رو نداره؟ alireza 0 1,512 ۱۳۹۳-۱۰-۱۴، ۰۹:۳۰ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعات در مورد محدوده سعادت آباد تهران godonly. 5 3,823 ۱۳۹۳-۹-۲، ۱۲:۳۸ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  درخواست اطلاعات در مورد منطقه 6 مشهد Mohsenurbanism 0 2,358 ۱۳۹۳-۴-۲۲، ۰۱:۳۷ صبح
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  برای ترسیم نقشه کاربری زمین شهری در جی آی اس نیاز به سیمبل های شهری(سیمبل کاربری ها م alireza 1 1,649 ۱۳۹۳-۴-۱۷، ۱۱:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Brightness
  در خواست کمک در خصوص شیت بندی برنامه ریزی مسکن macmilan 1 1,421 ۱۳۹۲-۱۰-۲۸، ۰۶:۵۷ عصر
آخرین ارسال: زمردیان
  درخواست کمک جهت شیت بندی دستی kazhalbonita 1 1,816 ۱۳۹۲-۱۰-۵، ۰۱:۳۰ صبح
آخرین ارسال: kazhalbonita
  کسی هست دانشگاه علوم تحقیقات تهران باشه؟؟؟کمک rezvan87 3 2,991 ۱۳۹۲-۶-۱۱، ۰۱:۵۰ عصر
آخرین ارسال: rezvan87

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان