ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3.82
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار
سلام
پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی پردیس کیمیا فکر تالیف دکتر اسماعیلی همراه با 19 نمونه کار

طی صحبتی که با موسسه کیمیافکر داشتیم توافق شد جزوات کلاسی دوره های مرحله دوم برنامه ریزی با قیمت 75000 تومان در ایران شهرساز به فروش برسد.
حق انتشار یا فروش را نخواهید داشت و پیگیرد قانونی خواهد داشت.
کاملترین پکیج کلاسی و انتشار بعد از سالها و برای نخستین بار
تالیف دکتر اسماعیلی
شامل 4 جزوه و 19 صفحه نمونه کار
12 صفحه گرافیک
28 صفحه مفاهیم و روش های برنامه ریزی شهری و منطقه ای(ویژه آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری)
78 صفحه نظریه ها و رویکردهای مطرح در شهرسازی(مفاهیم ، مبانی ، اصول و معیارهای کاربردی)
10 صفحه راهنمای نوشتارعلمی و تخصصی(مفاهیم،قواد و اصول)
19 صفحه نمونه کار انجام شده
10 خرید نخست با قیمت 70 هزار تومان ارائه می شود.
خرید آنلاین:
http://urbanshop.ir/product-918-pak-pardis-tahlilitashrihi-barnamerizi.aspx
با تشکر
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: Avril256
2
RE: جزوات کلاسی دکتر اسماعیلی-مرحله دوم برنامه ریزی شهری-برای نخستین بار در 4 سال اخیر
سلام اگه میشه زودتر اینو بزارین ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    3
    RE: جزوات کلاسی دکتر اسماعیلی-مرحله دوم برنامه ریزی شهری-برای نخستین بار در 4 سال اخیر
    سلام
    ممنون از زحماتتون

آخرین ارسال های من :
      4
      سلام جزوات و نمونه کار امروز بدستم رسید نهایتا تا 24 ساعت آینده و به مدت 3 روز با قیمت 70 هزار تومان ارائه می شود و پس از آن با قیمت 75 هزار تومان ارائه خواهد شد.

سپاس شده توسط: z.s
      5
      کاملترین پکیج کلاسی و انتشار بعد از سالها و برای نخستین بار
      تالیف دکتر اسماعیلی
      انتشارممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت.
      شامل 4 جزوه و 19 صفحه نمونه کار
      12 صفحه گرافیک
      28 صفحه مفاهیم و روش های برنامه ریزی شهری و منطقه ای(ویژه آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری)
      78 صفحه نظریه ها و رویکردهای مطرح در شهرسازی(مفاهیم ، مبانی ، اصول و معیارهای کاربردی)
      10 صفحه راهنمای نوشتارعلمی و تخصصی(مفاهیم،قواد و اصول)
      19 صفحه نمونه کار انجام شده
      10 خرید نخست با قیمت 70 هزار تومان ارائه می شود.
      لینک خرید آنلاین:
      http://urbanshop.ir/product-918-pak-pardis-tahlilitashrihi-barnamerizi.aspx

6
      RE: پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار
      داوطلبینی که خریداری کرده اند نظرشان را در همین ارسال قرار دهند.

7
      RE: پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار
      سلام من جزوه رو خریداری کردم و جزوه خیلی خوبی بود. با این که در شرایط بدی این جزوه رو تو سایت قرار دادین( با توجه به نزدیکی به آزمون مرحله 2 میگم) ولی جزوه پرباری هستش ولی میتونست با کمی اضافه کردن به صفحات کتاب توضیحات بیشتری در مورد فن نوشتن میدا. اما جزوه خوبی هستش. و به همه بچه های کنکوری توصیه میکنم ازش استفاده کنن.
      آخرین ارسال های من :

در میکده آن را به جامی نخریدند، درسی که در مدرسه آموخته بودم. Unit
      8
      سلام و تشکر از جناب مهندس دهقان بابت ارائه این فایل . به نظر من فایل با وجود اندکی نقیصه ,اکثر مفاهیم را پوشش داده است و برای کسانی که دسترسی به کلاس ندارند میتونه بسیار مفید باشه.

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: AliReza
      9
      سلام. خیلی ممنون از ایده جدید و جزوه خوبتون. به ویژه نمونه کارهاش خیلی مفیده.

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: AliReza
      موضوعات مرتبط با این موضوع...
      موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 AliReza 31 دیروز، 02:43 صبح
      آخرین ارسال: AliReza
        خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 100 1395-9-12، 02:46 عصر
        خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 433 1395-8-15، 12:43 صبح
        خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 341 1395-8-3، 03:31 صبح
        شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 632 1395-6-9، 03:48 صبح
        معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته AliReza 312 1395-6-9، 12:23 صبح
        سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 535 1395-5-8، 03:34 عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 500 1395-4-30، 07:54 عصر
      آخرین ارسال: f.e
        کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,784 1395-4-30، 07:06 عصر
        شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 671 1395-4-16، 03:10 صبح
      کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
      [-]
      جستجو
      جستجوی گوگل