امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 3.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار
سلام
پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی پردیس کیمیا فکر تالیف دکتر اسماعیلی همراه با 19 نمونه کار

طی صحبتی که با موسسه کیمیافکر داشتیم توافق شد جزوات کلاسی دوره های مرحله دوم برنامه ریزی با قیمت 75000 تومان در ایران شهرساز به فروش برسد.
حق انتشار یا فروش را نخواهید داشت و پیگیرد قانونی خواهد داشت.
کاملترین پکیج کلاسی و انتشار بعد از سالها و برای نخستین بار
تالیف دکتر اسماعیلی
شامل 4 جزوه و 19 صفحه نمونه کار
12 صفحه گرافیک
28 صفحه مفاهیم و روش های برنامه ریزی شهری و منطقه ای(ویژه آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری)
78 صفحه نظریه ها و رویکردهای مطرح در شهرسازی(مفاهیم ، مبانی ، اصول و معیارهای کاربردی)
10 صفحه راهنمای نوشتارعلمی و تخصصی(مفاهیم،قواد و اصول)
19 صفحه نمونه کار انجام شده
10 خرید نخست با قیمت 70 هزار تومان ارائه می شود.
خرید آنلاین:
http://urbanshop.ir/product-918-pak-pard...erizi.aspx
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Avril256
سلام اگه میشه زودتر اینو بزارین ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    ممنون از زحماتتون

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام جزوات و نمونه کار امروز بدستم رسید نهایتا تا 24 ساعت آینده و به مدت 3 روز با قیمت 70 هزار تومان ارائه می شود و پس از آن با قیمت 75 هزار تومان ارائه خواهد شد.

پاسخ
       سپاس شده توسط z.s
      کاملترین پکیج کلاسی و انتشار بعد از سالها و برای نخستین بار
      تالیف دکتر اسماعیلی
      انتشارممنوع و پیگیرد قانونی خواهد داشت.
      شامل 4 جزوه و 19 صفحه نمونه کار
      12 صفحه گرافیک
      28 صفحه مفاهیم و روش های برنامه ریزی شهری و منطقه ای(ویژه آزمون تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری)
      78 صفحه نظریه ها و رویکردهای مطرح در شهرسازی(مفاهیم ، مبانی ، اصول و معیارهای کاربردی)
      10 صفحه راهنمای نوشتارعلمی و تخصصی(مفاهیم،قواد و اصول)
      19 صفحه نمونه کار انجام شده
      10 خرید نخست با قیمت 70 هزار تومان ارائه می شود.
      لینک خرید آنلاین:
      http://urbanshop.ir/product-918-pak-pard...erizi.aspx

پاسخ
      داوطلبینی که خریداری کرده اند نظرشان را در همین ارسال قرار دهند.

پاسخ
      سلام من جزوه رو خریداری کردم و جزوه خیلی خوبی بود. با این که در شرایط بدی این جزوه رو تو سایت قرار دادین( با توجه به نزدیکی به آزمون مرحله 2 میگم) ولی جزوه پرباری هستش ولی میتونست با کمی اضافه کردن به صفحات کتاب توضیحات بیشتری در مورد فن نوشتن میدا. اما جزوه خوبی هستش. و به همه بچه های کنکوری توصیه میکنم ازش استفاده کنن.
      آخرین ارسال های من :

در میکده آن را به جامی نخریدند، درسی که در مدرسه آموخته بودم. Unit
      پاسخ
      سلام و تشکر از جناب مهندس دهقان بابت ارائه این فایل . به نظر من فایل با وجود اندکی نقیصه ,اکثر مفاهیم را پوشش داده است و برای کسانی که دسترسی به کلاس ندارند میتونه بسیار مفید باشه.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza
      سلام. خیلی ممنون از ایده جدید و جزوه خوبتون. به ویژه نمونه کارهاش خیلی مفیده.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,703 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
      آخرین ارسال: alireza
        جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,439 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
      آخرین ارسال: dhiver1
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,023 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
        سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,612 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
        دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,076 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,880 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,525 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,428 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,146 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
        سوالات سراسری ارشد برنامه ریزی شهری از سال 84 تا 95 به همراه پاسخنامه alireza 0 982 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۱۱:۲۱ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان