امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 1.55
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست غیر رایگان جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری.
جزوه طراحی فنی کنکور آکادمی تخصصی معماری.

این جزوه مربوط به کلاس آقای طباطبایی هست که توسط نفر 8 کنکور به طور کامل پر شده هست. 258 صفحه، اسکن شده، مرتب و تمام مباحث پوشش داده شده است. 

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
با عرض سلام

فایل در تگ قیمت گذاری جای گذاری نشده ، لطفا به تایپک (نحوه ارسال فایل در بخش فروشگاهی وب سایت ایران شهرساز) مراجعه نمایید ، توضیحات مربوطه در فایل پی دی افی ارائه شده است. موفق باشید

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=25815
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مدیر گفتن درسته ولی من نفهمیدم الان درسته یا نه!! اگه درست نیست یکی اصلاح بکنه خودم نمیتونم

پاسخ
(۱۳۹۴-۳-۱۶، ۰۱:۱۱ عصر)ehsan12 نوشته است: مدیر گفتن درسته ولی من نفهمیدم الان درسته یا نه!! اگه درست نیست یکی اصلاح بکنه خودم نمیتونم

سلام
فایل اول درست بود این یکی را اصلاح کردم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام ببخشید این فایل مشکل دانلود نداره که؟
چون می خوام پرداخت کنم خواستم قبلش بدونم اوکی هست؟ لینک موجوده؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۸-۲۴، ۰۸:۵۳ عصر)arezokb نوشته است: سلام ببخشید این فایل مشکل دانلود نداره که؟
    چون می خوام پرداخت کنم خواستم قبلش بدونم اوکی هست؟ لینک موجوده؟

سلام
    مشکلی ندارد لینک هم موجود هست

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 3 4,539 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: haniiiii
      درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 9 5,760 ۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۲:۱۰ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 4 6,596 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
      غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه maj5 4 7,452 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۲ عصر
      غیر رایگان جزوه زبان تخصصی- رستگار پور MHAKBARI 2 3,133 ۱۳۹۴-۱۰-۱۰، ۰۸:۰۹ عصر
      جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 0 1,596 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
    آخرین ارسال: ehsan12
      غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت دوم و پایانیvip shamim 4 7,117 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۲ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      جزوه ریخت شناسی اماکن مذهبی در طول تاریخ MHAKBARI 0 1,851 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۵۳ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 0 2,539 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: MHAKBARI
      غیر رایگان دانلود درسنامه سازه در معماری مرکز معماری ایران MHAKBARI 4 8,985 ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۸:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان