امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
عضوگیری کارگروه ویژه برنامه ریزی شهری ویژه ارشد 95
سلام
ممنون میشم من رو هم عضو کنین

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    10-fateme71
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام
    منم هستم265

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۹، ۰۳:۵۳ عصر)masoudjavadpoor نوشته است: سلام
    منم هستم265

عضو شدید فعالیت خود را با مشاورین شروع کنید.
    از لینک زیر:
    http://www.iranshahrsaz.com/forumdisplay.php?fid=1690

پاسخ
    سلام من ارشد جغرافیا و برنامه ریزی شهری شرکت کردم رتبم 200 شد اما خب قبول نمیشم و واسم مهم نیس.اما تصمیم به تغییر گرایش گرفتم ک برای 95 برنامه ریزی شهری و منطقه ایی بخونم من منابع لازم رو گرفتم اما از اونجایی ک حجم زیاده نمیدونم چطوری شررروووع کنم.... از همین الان استرس مرحله 2 رو دارم چون چیزی بلد نیستم.... چیکااار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      منم میخام باشم از الان

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام لطف کنید من رو هم عضو کنید

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام من دانشجو ترم ٧ شهرسازي هستم و شروع كردم براي خوندن كنكور ارشد ممنون ميشم كه راهنمايي كنين

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            جناب دهقان لطفا من رو هم عضو کنید
            ممنون

آخرین ارسال های من :
              پاسخ

موضوع‌های مشابه…
              موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
                4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 15,218 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
              آخرین ارسال: alireza
                مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتری شهرسازی alireza 1 15,939 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۵:۰۵ عصر
              آخرین ارسال: milad93
                جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,429 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
              آخرین ارسال: dhiver1
                سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,961 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
                سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,555 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
                دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,067 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,818 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
              آخرین ارسال: gholamirayan
                نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 1 1,639 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۱۰:۴۴ عصر
              آخرین ارسال: nassi
                دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
                مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,478 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان