امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل
در این فایل بلوک بندی،پارسل بندی و منطقه بندی مناطق تهران به صورت فایل شیپ در فروشگاه قرار داده شد.با قیمت 6000 تومان.به این سایت بروید
http://tarikhmabahes.urbanshop.ir

فایل‌(های) پیوست شده
.jpeg   imagesG.jpeg (اندازه: 9.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 176)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
دانلود نقشه اتوکد کل تهران با حجم 1.4 گیگ
توجه و تذکر مهم
قیمت کل فایل را 10 هزار تومان در نظر گرفته ایم که در 7 فایل 115 مگی در حالت فشرده میتوانید دانلود کنید.
این فایل در حالت بازشده حدود 1.4 گیگابایت می باشد
دقت کنید باید تمام پارت ها باید دانلود شوند حتی اگر یک پارت کم باشد فایل ناقص خواهد بود.
پس از دانلود تمام پارت های زیر و خرید پارت 1 همه پارت ها را در یک پوشه قرار دهید و شماره 1 را اکسترک کنید.
دانلود آنی:

http://urbiran.publicfile.ir/post/35
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان طرح تفصیلی منطقه 3 تهران pdf ماراویا 4 5,881 ۱۳۹۶-۸-۵، ۰۹:۴۲ صبح
آخرین ارسال: nneda65
  غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,649 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  غیر رایگان نقشه کاربری اراضی شهر تهران parasto_gh 11 17,678 ۱۳۹۶-۱-۲۵، ۰۵:۳۸ عصر
آخرین ارسال: En.emami
  غیر رایگان نقشه کد شهر تهران ماراویا 4 4,715 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  یخ یخ یخ یخ یخ ! نقشه اتوکد تهران (قسمت اول) ایلیا 31 21,163 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
  gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,757 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
  غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,128 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
آخرین ارسال: maz.
  فروش ویژه مطالعات کامل در مورد فرهنگسرا فایل word پورشاهی 0 1,059 ۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: پورشاهی
  فایلهای تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی meysam rezaei 5 1,984 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۱:۳۷ عصر
آخرین ارسال: meysam rezaei
  غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس yaser seraj 12 13,638 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۲:۵۹ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان