امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93
سلام برنامه هفته ٦ام كي در سايت قرار ميگيره ؟ ١٨ام قرار نبود مگه ؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG ، zohreziaraty ، azam ha
    سلام مهندس خسته نباسد
    من تازه می خوام از اول مهر شروع کنم و میخام برنامه های شمارو انجام بدم ولی وقتی روزای اول همه بچه ها اونقدر با انرژی بودن من خیلی خوشحال شدم ولی الا دارم میبینم خیلی خلوته چرا بقیه نیستند.مهندس چویا چرا دیگه همراهیمون نمی کنید

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام من تازه میخواستم با شما شروع کنم چرا کسی نیست؟؟؟؟؟؟؟؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        سلام برنامه مهر ماه امروز در سایت قرار میگیرد.
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
         سپاس شده توسط zohreziaraty
        (۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۵ صبح)AliReza نوشته است: سلام برنامه مهر ماه امروز در سایت قرار میگیرد.
        سلام مهندس . برنامه مهر رو کی میذارید؟ من بی صبرانه منتظرم... خیلی ممنون

پاسخ
        (۱۳۹۴-۷-۳، ۰۴:۲۸ عصر)zohreziaraty نوشته است:
        (۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۵ صبح)AliReza نوشته است: سلام برنامه مهر ماه امروز در سایت قرار میگیرد.
        سلام مهندس . برنامه مهر رو کی میذارید؟ من بی صبرانه منتظرم... خیلی ممنون

در سایت گذاشتم
        فعلا با آمار

پاسخ
        با عرض سلام و احترام
        بنده هم بسیار علاقه مند هستم که در برنامه ی شما شرکت کنم آقای مهندس
        با سپاس فراوان

آخرین ارسال های من :
          پاسخ
           سپاس شده توسط CIVH
          با سلام
          من هم از امروز شروع کردم وقتم کلا آزاده
          خیلی دوست دارم تو برنامتون باشم اگه میشه راهنمایی کنید
          آخرین ارسال های من :
          پاسخ
          سلام وقتتون بخیر .من تو تاریخ خیلی مشکل دارم فراموشم میشه یعنی باهم ثاطی میکنم.ممنون میشم راهنماییم کنین

آخرین ارسال های من :
            پاسخ
            مشاوره تابستان بود دوستان

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
            موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,564 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
            آخرین ارسال: tornado26
              ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,175 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
            آخرین ارسال: Yas_moradimehr
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
            آخرین ارسال: neginkob
              با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
            آخرین ارسال: alireza
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,176 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
              منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,024 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
              مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,662 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
            آخرین ارسال: فاطمه70
              مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,504 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
            آخرین ارسال: kelarestagh
              مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,282 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
            آخرین ارسال: hossink

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان