امتیاز موضوع:
  • 26 رأی - میانگین امتیازات: 3.23
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۹:۳۲ صبح)parsa1373 نوشته است: با سلام، خسته نباشید مهندس. از زحماتش ما ممنونم (به خصوص کتاب تاریخ شهر) اما اگر امکان داره هرچه سریع تر گروه رو تشکیل بدین تا ما هم از بلا تکلیفی دربیایم. مجددا ازتون تشکر میکنم
سلام دوست من 
خواهش میکنم، امیدوارم که فایل به کارتون اومده باشه.

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام دوستان
    من در حال تهیه یک برنامه برای مظالعه مباحث تاریخ شهر و شهرسازی هستم، اما هیچ برنامه ای بدون مشارکت ذی نفعان به موفقیت نمیرسه به .
    همین دلیل از دوستان خواهش میکنم که نظرات خودشون رو نهایتا تا 10 تیر 1394 به ایمیل بنده ارسال کنن تا هرچه سریع تر برنامه رو ببندیم و کار رو شروع کنیم
    (pouya_831@yahoo.com)
    از توجه شما متشکرم

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG ، zohreziaraty
    سلام
    وقت همه بخیر
    منم حضورم و اعلام میکنم.
    ترم 4 شهرسازی ام.
    آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
    پاسخ
     سپاس شده توسط pouya_831
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۱:۱۰ صبح)banoosg نوشته است: سلام
    وقت همه بخیر
    منم حضورم و اعلام میکنم.
    ترم 4 شهرسازی ام.

سلام، ممنون از حضورتون. لطفا در تهیه برنامه مشارکت داشته باشید تا به امید خدا بهترین نتیجه رو بدست بیاریم

پاسخ
    ممنون منتظر برنامه خوبتون هستیم
    آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
    پاسخ
     سپاس شده توسط pouya_831
    کتاب تاریخ شهر و شهرسازی عصر کنکاش برای ارشد طراحی نیز کاربرد داره که مطالعه کنیم؟
    من هر روز هفته وقتم آزاده.
     اگر یک برنامه رقابتی باشه و حد و حدودی مشخص بشه برای مطالعه و کتاب جایگزین و مشابهش نیز معرفی بشه که درصورت نداشتن منبع اصلی، کتاب دوم مطالعه بشه ، خیلی عالی میشه ، انگیزه بالا میره و همه برای مشارکت رقبت پیدا می کنند.
    البته دوستان امکانش را دارند ، از منابع اصلی که برای جهان و ایران معرفی کردید، یک کتاب تهیه کنند و یک روز در میان مطالعه کنند 

پاسخ
     سپاس شده توسط pouya_831 ، zohreziaraty
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۱:۴۰ صبح)banoosg نوشته است: کتاب تاریخ شهر و شهرسازی عصر کنکاش برای ارشد طراحی نیز کاربرد داره که مطالعه کنیم؟
     اگر یک برنامه رقابتی باشه و حد و حدودی مشخص بشه برای مطالعه و کتاب جایگزین و مشابهش نیز معرفی بشه که درصورت نداشتن منبع اصلی، کتاب دوم مطالعه بشه ، خیلی عالی میشه ، انگیزه بالا میره و همه برای مشارکت رقبت پیدا می کنند.
    البته دوستان امکانش را دارند ، از منابع اصلی که برای  جهان و ایران معرفی کردید، یک کتاب تهیه کنند و یک روز در میان مطالعه کنند 
    حقیقتا من به خلاصه مباحث اعتقادی ندارم. به نظر من بهتر اینه که داوطلب منابع اصلی رو بخونه چون با این کار تسلط کامل رو بر موضوع پیدا میکنه، البته بنا به تمایل داوطلب میشه از کتب خلاصه به عنوان منابع فرعی و مکمل استفاده کرد.
    من با مطالعه 4 کتاب (تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران، تاریخ شکل شهر، از شار تا شهر، تاریخ شهر بنه ولو) 83 درصد تاریخ زدم. 
    برای شروع به نظر من بهتره که از کتاب تاریخ شکل شهر و در کنار اون از شار تا شهر استفاده بشه.
    نت برداری و خلاصه نویسی خیلی خیلی مهمه. حتما زمان مطالعه نکات مهم رو در حاشیه کتاب و یا در یک دفتر چه یادداشت کنین و مرتبط نکات رو دوره کنید تا ملکه ذهنتون بشه.

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG ، zohreziaraty
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۱۴ عصر)pouya_831 نوشته است:
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۱:۴۰ صبح)banoosg نوشته است: کتاب تاریخ شهر و شهرسازی عصر کنکاش برای ارشد طراحی نیز کاربرد داره که مطالعه کنیم؟
    البته دوستان امکانش را دارند ، از منابع اصلی که برای  جهان و ایران معرفی کردید، یک کتاب تهیه کنند و یک روز در میان مطالعه کنند 
    حقیقتا من به خلاصه مباحث اعتقادی ندارم. به نظر من بهتر اینه که داوطلب منابع اصلی رو بخونه چون با این کار تسلط کامل رو بر موضوع پیدا میکنه، البته بنا به تمایل داوطلب میشه از کتب خلاصه به عنوان منابع فرعی و مکمل استفاده کرد.
    من با مطالعه 4 کتاب (تاریخ شهر و شهرنشینی در ایران، تاریخ شکل شهر، از شار تا شهر، تاریخ شهر بنه ولو) 83 درصد تاریخ زدم. 
    برای شروع به نظر من بهتره که از کتاب تاریخ شکل شهر و در کنار اون از شار تا شهر استفاده بشه.
    نت برداری و خلاصه نویسی خیلی خیلی مهمه. حتما زمان مطالعه نکات مهم رو در حاشیه کتاب و یا در یک دفتر چه یادداشت کنین و مرتبط نکات رو دوره کنید تا ملکه ذهنتون بشه.

ممنون از راهنمایی .
    امکانش هست به جای کتاب تاریخ شکل شهر از کتاب تئوری شکل شهر شروع کنم؟ فعلا این کتاب در دسترسم هست.

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۲۹ عصر)banoosg نوشته است:
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۱۴ عصر)pouya_831 نوشته است:

ممنون از راهنمایی .
    امکانش هست به جای کتاب تاریخ شکل شهر از کتاب تئوری شکل شهر شروع کنم؟ فعلا این کتاب در دسترسم هست.
    من سعی میکنم فایل کتاب رو براتون پیدا کنم و همینجا قرار بدم. کتاب تاریخ شکل شهر (جیمز موریس) کتاب خیلی خیلی مهمی برای کنکور شهرسازیه

پاسخ
     سپاس شده توسط zohreziaraty
    دوست عزیز تئوری شکل شهر کوین لینچ،محتواش به تاریخ جهان ارتباطی نداره دوست من
    آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,928 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,897 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,179 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,520 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,298 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: hossink

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان