امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.79
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی
درود

با تلاش رتبه های برتر و استقبال بی سابقه مشاورین مشخص شدند و احتمال تغییر نیز وجود دارد که در صورت تغییر اعلام خواهیم کرد.
مشاور سایت در درس تاریخ شهر و شهرسازی 
جناب آقای میثم رضایی مولف کتب شهرسازی و فردی با تجره بالا

روش مشاوره و مباحث را مهندس رضایی توضیح خواهند داد و روز مشاوره را مشخص خواهند کرد.
با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
با سلام و تشکر فراوان از مهندس دهقان. من فعلا روزی که برای مشاوره مشخص کنم رو دقیق نمیدونم چه روزی باشه چون کارام معلوم نکنه ولی یک چیز خوب که میتونم در اختیارتون قرار بزارم اینه که اگه قرار از الان تاریخ رو شروع کنید
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
با سلام. بنده فقط میخوام به طور تخصصی وقتم رو برای تاریخ براتون قرار بدم و با کمترین خواندن ولی اصولی خواندن و بهترین نتیجه رو گرفتن برای من مهم می باشد. فقط هم تاریخ کار خواهم کرد و اگر همان طور که میگم جلو بریم قول بالای 50 درصد در این درس رو به شما . این قول حداقلش هست. فقط بچه های که فقط تاریخ رو میخوان هم شروع کنیم در هین جا اعلام آمادگی خود را بکنند تا شروع کنیم. به امید توفیق روز افزون برای شما عزیزان.

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG ، Brightness ، Sepehr
اگه لطف کنید و هر کس که میخواد کارش رو در تاریخ با من شروع کنه همین جا خودش رو معرفی کنه تا من تعداد رو بدونم و طبق اون تعداد که باید نسبت به اونا برنامه بچینم کار رو شروع کنم. ممنون.

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام
وقت شما بخیر

ترم 4 شهرسازی ام، برای ارشد گرایش طراحی و انتخاب کردم، تمام تابستان وقتم آزاده برای مطالعه .

مشکلی نداره من در کارگروه شما شرکت داشته باشم ، با این وجود که در کارگروه دیگری که مربوط به تاریخ هستش اعلام آمادگی کردم و طبق برنامه اشون دارم جلو میرم ؟
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
پاسخ
سلام منم هستم
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
سلام مهندس رضایی بنده هم تشریف دارم
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
با سلام خدمت همه ی دوستان عزیزم.بقیه مشاوران دیگه هم از دوستان خوب بنده هستن هیچ مشکلی از اینکه اینجا باشید نیست

پاسخ
بچه ها من به طور تخصصی فقط میخوام تاریخ رو کار کنم و الان 2 سال هست که در حال نگارش یک کتاب تاریخ مفصل و همراه با سوالات کنکور ارشد 12 سال اخیر هستم.با کامل شدن نوشته هایم که برای چاپ شدن دارم اینکار را انجام میدم سعی میکنم به صورت دوره ای براتون قرار بدم.

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
منابع اصلی که نوشته های من نیز از آنهاست:1- کتاب شاز تا شهر2-با شهر و منطقه در ایران3-تحلیلی لز ویژگیهای برنامه ریزی شهری دهقانی4-تاریخ دکتر پاکزاد5-برنامه ریزی شهری در ایران(انتشارات دانشگاه پیام نور)دکتر غلامحسین مجتهدزاده6-تاریخ شکل شهر(موریس)7-مقاله تاریخ شهر و شهرنشینی(پرفسور احمد اشرف)

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG ، shahab_fallahpour

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,581 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,185 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,180 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,396 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس مباحث عمومی بهزاد صائب 5 9,598 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۰۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: azam ha
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,931 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری alireza 0 1,507 ۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۲:۳۴ صبح
  مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهرسازی ایران وجهان-آرام ابراهیمی aram ebrahimi 2 1,263 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۷:۳۸ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان