امتیاز موضوع:
  • 12 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مباحث عمومی برنامه ریزی شهری-فرزانه جانکی پور-رتبه 64 کنکور
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۲:۰۵ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: lممنون اما الفبای شهر دکتر برابادی خیلی ساله دیگه چاپ نمیشه و تو بازار حتی یک جلدشم موجود نیست منم خیلی زیاد تعریفشو شنیده بودم و کل اصفهانو مشهدو زیر و رو کردم اما نیود.کتابی هست تو بازار که میاحثی که در الفبای شهر گفته شده رو،دراون بتونیم مطالعه کنیم و بیاموزیم؟یعنی بتونیم جایگزین الفیای شهر کنیم اون کتایو؟

همونطور که گفتم این کتاب پایه اطلاعاتی شما رو میسازه .. فکر میکنم در تهران این کتاب موجود باشه .. اگر هم نبود باز هم جای نگرانی نیست چون در منابع دیگه اطلاعات لازم به شما داده می شود.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط shahab_fallahpour
سلام
خسته نباشید خانم مهندس
من میخوام طراحی بخونم و میدونم که مباحث عمومی برنامه ریزی و طراحی یکیه ولی برنامه ریزی 5 تا بیشتر داره....
شما میتونین منو راهنمایی کنین؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام، خسته نباشید .. برای نحوه مطالعه و برنامه ریزی لطفاً به تاپیک زیر مراجعه نمایید. اسامی منابع نیز در لینک زیر موجود می باشد. البته شما فقط منابع مباحث عمومی را مطالعه نمایید ..
برنامه مطالعاتی تابستان 94 : http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid85394

پاسخ
 سپاس شده توسط wimifire
سلام خانم مهندس جانکی پور ... منم میخام با برنامه شما درس بخونم...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۵:۲۸ عصر)mojtaba.db نوشته است: سلام
    خسته نباشید خانم مهندس
    من میخوام طراحی بخونم و میدونم که مباحث عمومی برنامه ریزی و طراحی یکیه ولی برنامه ریزی 5 تا بیشتر داره....
    شما میتونین منو راهنمایی کنین؟

(۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۹:۰۰ عصر)زهراشرافتی۱۱ نوشته است: سلام خانم مهندس جانکی پور ... منم میخام با برنامه شما درس بخونم...
    سلام .. وقت بخیر .. لینک تاپیک برنامه رو براتون میذارم ، اونحا برنامه رو دریافت کنید و هر سوالی که داشتید بنده در خدمتم 
    برنامه مطالعاتی تابستان 94 :
    http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...4#pid85394

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,575 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,926 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,893 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,025 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,388 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,998 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان