امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.22
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94
با سلام خدمت دوستان عزیز و داوطلبین گرامی
مهشید جمشیدی هستم رتبه 13 کنکور برنامه ریزی شهری سال 94
از امروز در خدمتتون هستم تا ایشالا بتونیم با هم با یک برنامه مشخص تا روز کنکور پیش بریم
کنکور شهرسازی کنکور آسونی هست اگر فقط ما بدونیم از کجا شروع کنیم، چه مطالبی رو بخونیم و
اینکه بدونیم بین این همه کتاب و جزوات تو فرصتی که داریم بهترین منابع رو انتخاب کنیم و با یک برنامه مشخص پیش بریم 67
در مورد درس آمار باید بگم که به راحتی شما میتونید درصد بسیار خوبی رو در آمار کسب کنید، چون تنها درسی هست ک منابعش کاملا مشخصه و کتابی که باید براش بخونید فقط یک کتابه ، و وقت کمتری رو نسبت به سایر درس ها ازتون میگیره :-)
هر کاری شروعش کمی سخته پس کار سختو زودتر انجامش بدین تا روال کار دستتون بیاد :-)
دوستانی ک مایل هستند مشاوره شون هر چه زودتر آغاز بشه خودشون رو معرفی کنن و اعلام امادگی کنن تا کار رو با هم شروع کنیم 67
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
من من من من من ........
من اماده ام.....
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۲:۵۰ عصر)Sh@bn@m نوشته است: من من من من من ........
من اماده ام.....

خوب شبنم جان ، خودت رو برام معرفی کن اینکه رشته لیسانست چیه؟ کدوم دانشگاه بودی؟ برای شروع مطالعه کنکور حاضری چند ساعت وقت بذاری؟ و اینکه یک ساعتی رو مشخص کن در طول هفته تا بتونم توی اون ساعتها بهت کمک کنم :-)
و بتونم ی کلیتی از برنامه برای شروع در اختیارت بذارم :-)

لیسانس شهرسازی هستم و درسم تمام شده.
فعلا وقت آزاد زیاد دارم.
فقط سه روز در هفته صبحا کلاس زبان میرم بقیش کار خاصی ندارم...واسه همینم میگم حیفه الکی بگذره.
حاضرم شروع کنم با چند ساعتی که دهنم آماده و راه بیوفته و کم کم زمانشو بیشتر کنم.4 ساعت خوبه برا الان؟
و هر ساعتی که شما راحتید رو بگید من مشکلی ندارم.همین الان چطوره؟

شبنم زودتر از تو گفتم خخخ ....
ینده شهاب فلاح پور دانشجوی مهندسی شهرسازی ترم ششم،برای شروع مطالعه روزانه 6الی 8 ساعت میتونم مطالعه داشته باشم بعنی صبح 3 ساعت و شب 3 الی 5 ساعت و در طول هفته اکثرا زمان دارم که بتونم از راهنمایی های شما استفاده کنم
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
من زودتر گفتم اقا شهاب.....:))))

آقایون واجب ترن،مشاور محترم اول به بنده مشاوره بدین لطفا
امیدوارم چون خودتون خانم هستین تبعیض قائل نشید

(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۳:۱۶ عصر)Sh@bn@m نوشته است: من زودتر گفتم اقا شهاب.....:))))

خوب شبنم جان من به آقا شهاب در پست مبانی هم گفتم
از شما هم پوزش میخام بایت اینکه مجبورین خودتون رو برای هر کدوم از مشاورین یک بار معرفی کنین اما این وضعیت فعلا موقتیه :-)
خیلی هم عالی به نظر من از همین امروز یا فردا شروع کن به امید خدا:-)
برای آمار کتاب دکتر طورانی انتشاررات پارسه رو تهیه کن فقط هم همین یک کتاب کافیه
اگر قطر کتابو دیدی اصلا ترس چون ما نیازی نداریم همه ی مطالب اون رو بخونیم به اقا شهاب هم گفتم هر وقت کتاب آمار طورانی رو تهیه کردین به من اطلاع بدین تا از فصل یکش از همین هفته با هم شروع کنیم :-)
به نظرم برای الان هم روزی چهار ساعت کاملا مناسبه :-)

مشکلی نداره .مشاوره وجود داشته باشه این مسائل زیاد مهم نیس.
من و شهاب خان یه مدت هست که باهم در مورد درسا در ارتباطیم هم رقیبیم هم همراه...خخخخ
من یه فایل از آمار پارسه دارم از مهندس طورانی همونه؟

(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۳:۳۸ عصر)Sh@bn@m نوشته است: مشکلی نداره .مشاوره وجود داشته باشه این مسائل زیاد مهم نیس.
من و شهاب خان یه مدت هست که باهم در مورد درسا در ارتباطیم هم رقیبیم هم همراه...خخخخ
من یه فایل از آمار پارسه دارم از مهندس طورانی همونه؟

اره من فک میکنم اون فایل رو دیدم کتابش کمی کاملتره اما همین فایل هم خوبه و کافیه اماری که در کنکور شهرسازی میدن زیاد سخت نیست ، اولین صفحه ش اینه که برات فرستادم؟

فایل‌(های) پیوست شده
.png   34.png (اندازه: 31 KB / تعداد دفعات دریافت: 108)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,618 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,195 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,911 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 740 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,397 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,187 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,031 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,421 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,668 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان