امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور
مهشید جمشیدی هستم رتبه 13 کنکور برنامه ریزی شهری سال 94
از امروز در خدمتتون هستم تا ایشالا بتونیم با هم با یک برنامه مشخص تا روز کنکور پیش بریم
کنکور شهرسازی کنکور آسونی هست اگر فقط ما بدونیم از کجا شروع کنیم، چه مطالبی رو بخونیم و
اینکه بدونیم بین این همه کتاب و جزوات تو فرصتی که داریم بهترین منابع رو انتخاب کنیم و با یک برنامه مشخص پیش بریم 67
در مورد درس مبانی شاید بهترین کمک رو بتونم به شما دوستان عزیزم بکنم ، چون من خودم در آزمون های ازمایشی درصد مبانیم رو از منفیه سه درصد به تدریج رسوندم به 30، 40، 50 درصد و در نهایت در کنکور بالاترین درصدم همین مبانی بود که به 70درصد رسید. :-)
هر کاری شروعش کمی سخته پس کار سختو زودتر انجامش بدین تا روال کار دستتون بیاد :-)
دوستانی ک مایل هستند مشاوره شون هر چه زودتر آغاز بشه خودشون رو معرفی کنن و اعلام امادگی کنن تا کار رو با هم شروع کنیم 67
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط مرتضی صبح خیز ، محمد__ ، venus20
سلام خانم مهندس.شهاب فلاح پور هستم دانشجوی مهندسی شهرسازی ترم ششم.امسالم قصد شرکت در کنکور برنامه ریزی شهری رو دارم .اکثرکتب شهرسازی رو مطالعه داشتم اما فقط برای اطلاعات بیشتر و کنکوری نخوندم و حالا هم دنبال بک برنامه جامع و کامل هستم برای موفقست در کنکور امسال و نحوه صحیح درس خوندم و همچنین معرفی منابع و مباحث درجه 1 برای کنکور که امیدوارم شما هم در بخش مبانی بما کمک کنید و ماهم از شما استفاده کافی رو ببریم
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
پاسخ
 سپاس شده توسط محمد__
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۳:۰۷ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: سلام خانم مهندس.شهاب فلاح پور هستم دانشجوی مهندسی شهرسازی ترم ششم.امسالم قصد شرکت در کنکور برنامه ریزی شهری رو دارم .اکثرکتب شهرسازی رو مطالعه داشتم اما فقط برای اطلاعات بیشتر و کنکوری نخوندم و حالا هم دنبال بک برنامه جامع و کامل هستم برای موفقست در کنکور امسال و نحوه صحیح درس خوندم و همچنین معرفی منابع و مباحث درجه 1 برای کنکور که امیدوارم شما هم در بخش مبانی بما کمک کنید و ماهم از شما استفاده کافی رو ببریم

خیلی عالی ، به نظر من وقتی شما انقدر مشتاق هستین برای شروع پروژه ی کنکورتون پس دیگه از همین امروز شروع کنید به تدریج :-) اگر مایل هستین از درس مبانی و آمار شروع کنیم؟
اینکه پیشنهاد من اینه که برای درس آمارتون فقط و فقط یک کتاب بخونبد اون هم کتاب دکتر طورانی از انتشارات پارسه:-)
اما حواستون باشه شما نیازی نیست همه مطالب رو ک تو اون کتاب گفته مو به مو بخونید چون اون کتاب بیشتر از حد مورد نیاز ما توضیح داده ، اگه کتاب رو تهیه کردین به من اطلاع بدین تا از فصل یکش من بهتون قسمت های مهمش رو بگم و همین هفته استارت امارتون رو بزنید
در مورد مبانی هم من براتون لیست منابع رو همین حا میفرستم و اگر تمایل داشتین بهتون همینجا میگم که با اولویت از کدوم کتاب هاا شروع کنید :-)

پاسخ
بله بله واقعا ممنونم من منتظرتونم از همین حالا بهم بگین که بقیه دوستانم استفاده کنن از راهنماییاتون
چشم کتابو سعی میکنم تو این چندروزه تهیه کنم.من از 10 تیر میخوام شرمع کنم خانم مهندس آخه 10ام تحویل طرحمه و بعد ازون وقتم و ذهنم کاملا آزاده

پاسخ
منم که هستم کلا همه جا....و همون اطلاعات قبلیم....
من یه فایل آمار پارسه از مهندس طورانی دارم همونه که شما میگین آیا؟؟؟؟
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۷، ۰۳:۲۵ عصر)shahab_fallahpour نوشته است: بله بله واقعا ممنونم من منتظرتونم از همین حالا بهم بگین که بقیه دوستانم استفاده کنن از راهنماییاتون
چشم کتابو سعی میکنم تو این چندروزه تهیه کنم.من از 10 تیر میخوام شرمع کنم خانم مهندس آخه 10ام تحویل طرحمه و بعد ازون وقتم و ذهنم کاملا آزاده

ده تیر هم اصلا دیر نیست من خودم از یک مرداد شروع کردم:-)
من در اسرع وقت لیست کتاب های مبانی رو براتون اینجا میذارم تا یک کلیتی از کار دستتون بیاد بعدش برای شروع فقط قسمت های مهمش رو بهتون میگم تا همونا رو بخونید :-)
آمارتون رو هم که از همون فصل یک تورانی شروع کنید :-)

پاسخ
سلام خسته نباشید
مهدی هستم از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل جغرافیا و برنامه ریزی شهری هستم.
میشه برام منابعی که بصورت فایل پی دی اف دارید بفرستین؟
امکان خرید برام مقدور نیست ممنون
اینم ایمیل بنده: mehdihoseinpour2014@gmail.com

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام مهدی جان خوبی؟شما بگو چه کتابهایی رو لازم داری حتما برات ارسال میکنم.البته توی بخش دانلود رایگان سابت هم نزدیک به 80درصد منابع کنکور قرار دارن برای دانلود

پاسخ
    خوب امروز قرار بود مارو در جریان یه چیزایی بذارید دیگه نه؟؟؟؟؟خبری نشد

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۴:۵۵ عصر)Sh@bn@m نوشته است: خوب امروز قرار بود مارو در جریان یه چیزایی بذارید دیگه نه؟؟؟؟؟خبری نشد

در صفحه مباحث قرار دادم فایلو :-)
    سر فصل کلی مبانی رو هم به زودی تنظیم میکنم قرار میدم در سایت :-)

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,564 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,175 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
    آخرین ارسال: a.rahmani?
      با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,024 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,378 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,985 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,662 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,504 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان