ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کی بخونم ؟ از چی شروع کنم ؟ چطوری بخونم؟
سلام ... وقت بخیر

سوالاتی که همیشه داوطلبای کنکور میپرسن اینه که از چه موقع شروع به خوندن کنم ؟ چی بخونم ؟ کلاس باید برم ؟ چه کلاسایی رفتنش واجبه ؟ آزمون چی ؟ کتاب و جزوه چی خوبه ؟ روش مطالعه چطور باشه تا بهترین بازده رو بگیرم؟

یه نکته رو لازم میدونم برای جواب تمام سوالات بگم ...
بهترین برنامه ، برنامه اییه که خودتون برای خودتون بچینین ، حتی بهترین مشاورای دنیا نمیتونن به برنامه رو برای استفاده همه پیشنهاد بدن ، هرکسی بنا به ویژگی های شخصیتی و نقاط قوت و ضعفش بهش پیشنهاداتی داده میشه ...
در جواب سوالات فوق باید بگم اینکه شما توی چه درسی قوی هستین یا ضعیف مهمه ، اینکه بیشتر با خوندن مطالب تحلیلی راحت هستین یا حفظی ، اینکه دانشگاه کارشناسیتون کجا بوده  ؟ این که رشته کارشناسیتون چی بوده ؟ اینکه ماه رمضان رو روش حساب کردین یا نه ؟ اینکه تا چقدر میتونین برای کنکورتون هزینه کنین ؟ و در نهایت اینکه هدفتون چیه ؟ چرا میخواین ادامه تحصیل بدین ؟ به کجا می خواین برسین ؟

طبیعتا برای من یا دوستان مشاور خیلی راحته که بیایم اینجا یه سری کتاب و جزوه و آزمون و مباجث مهم رو معرفی کنیم و فوقش سه چهار تا نکته آموزشی بگیم تموم ... ولی این راهش نیست ، هر فردی بنا به ویژگی های خودش منابع و برنامه خودش رو خواهد داشت...
برای مشاوره گام به گام باید جلو رفت ، سوالات عنوان این متن قطعا گام اول نیست!
آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
 سپاس شده توسط: Sh@bn@m ، haydariyan ، Brightness
2
RE: کی بخونم ؟ از چی شروع کنم ؟ چطوری بخونم؟
سلام
وقت شما هم بخیر
بنده دانشجوی شهرسازی ام ترم 4 و پشت سر گذاشتم، برای کنکور ارشد طراحی در حال برنامه ریزی ام.
چطور باید از تغییرات  در منابع مطلع بشم؟
کتاب های زیادی درباره شهرسازی نوشته شده و منتشر میشه چطوری متوجه بشم که برای مطالعه کنکور ارزشمند هستند و ارزش تهیه و وقت گذاشتن را دارند ؟
ممنون 
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
 سپاس شده توسط: Mohsenurbanism
3
RE: کی بخونم ؟ از چی شروع کنم ؟ چطوری بخونم؟
ببینید اینکه شما از الان به فکر کنکور هستین به خودی خود نکته مثبتیه به شرط اینکه تاثیری رو معدل دانشگاهتون نذاره
و اما در مورد منابع ...
تقریبا اکثر منابع کنکور هر ساله ثابت هستن و سوالات از اونا طرح میشه ، مثل شارتاشهر ، تاریخ شکل شهر ، طرح ها و برنامه ی بهزاد فر ، تحلیلی بر ویژگی های برنامه ریزی شهری در ایران ، محیط های پاسخده برای طراحی و...
اما برای اینکه بدونید چه منابع جدیدی ارزش مطالعه رو دارن باید رجوع کنید به کتابهایی که توسط اساتید مطرح شهرسازی نگارش ، ترجمه و یا با یه سری اصلاحات تجدید چاپ میشن . این کتابا بالقوه میتونن منبع جدیدی برای کنکور باشن

سپاس شده توسط: U.D.SG
موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 1,140 2015-06-22، 02:19 PM
آخرین ارسال: bahare23
  من با رتبه 1000 میتونم پیام نور و غیر انتفاعی بخونم.؟؟؟؟اصلا مجاز میشم با این رتبه؟؟ب alireza 1,450 2015-02-24، 11:34 AM
آخرین ارسال: baahaar
  مشاوره طراحی گزارش از شروع تا قبولی کنکور یک داوطلب،از 12 آبان 93 برای قبولی در کنکور طراحی شهری alireza 9,718 2015-01-06، 12:16 PM
آخرین ارسال: نیکی شایگان
  مشاوره طراحی نظر مشاور....واسم تقسیم کردن روزانه میانگین 150 صفحه رو بخونم از چند مبحث مختلف . با alireza 1,042 2014-11-30، 11:44 PM
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره اشکالی نداره الان به مدت 9روز کتابارو بزارم کنار و پکیج رو بخونم . که بفهمم در کل میخ alireza 1,015 2014-11-30، 11:42 PM
  مشاوره برنامه ریزی گزارش از شروع تا قبولی کنکور،از14 آبان93برای قبولی در کنکور برنامه ریزی alireza 6,615 2014-11-24، 12:45 AM
آخرین ارسال: نجران
  مشاوره برنامه ریزی گزارش از شروع تا قبولی کنکور،از16 آبان93برای قبولی در کنکور برنامه ریزی alireza 6,339 2014-11-23، 10:43 PM
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
آمار انجمن
آخرين ارسال ها
موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
  طرح جامع اهواز دیروز alireza alireza طرح،پروژه،نقشه
  نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید دیروز s1s2s3 fantomn تالار گفتمان طراحی شهری
  مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 دیروز alireza fantomn تالار گفتمان طراحی شهری
  [خبر شهرسازی]  طرح های آمایش 01-20 حدیث گلی حدیث گلی تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  شهر سازی 01-20 mahroo456 mahroo456 میز گرد
  آموزش و مشاوره تخصصی با نرم افزار PLS 01-19 amindatcom alireza سایر نرم افزارها
  مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 01-16 mahshid -jm tornado26 مشاوره کنکور
  کتاب های آمادگی کارشناسی ارشد خانه شهرسازان 01-16 davd alireza کتابخانه شهرسازی(2)
  4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 01-14 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
  خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت 01-12 maravia1979 omid623 سوالات
  طرح تفصيلي و بازنگري منطقه 6 اصفهان 12-25 niloofarny zahrash68 درخواست طرح جامع
  دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش 12-07 Sahab Sahab مشاوره برای کنکور مرحله اول
  مشاوره برنامه ریزی  کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ 12-02 Sbht Sbht مشاوره برای کنکور مرحله اول
  GISاستان ایلام 11-30 ماراویا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
  مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 11-26 alireza milad93 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
جستجو
جستجوی گوگل