امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی تاریخ شهرسازی ایران وجهان-آرام ابراهیمی
من آرام ابراهیمی رتبه 85 برنامه ریزی شهری و رتبه 16 آمایش سرزمین
من امسال درس تاریخ شهرسازی ایران وجهان رو 80 درصد زدم با وجود اینکه امسال خیلی سختر از سالای پیش بود بیشتر سوالات مفهومی شده حتی برای تاریخ. ولی تاریخ چون منابعش خیلی زیاده خیلی مهمه چی بخونی و چه وقتای بخونی در روند درس خوندن شما تاثیر داره.
ایشالا در جلسات بعد روند کار رو براتون میگم و گام به گام تا روز امتحان پیش میرویم.

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط U.D.SG ، URBAN 98 ، Brightness
سلام و خسته نباشید خدمت شما
ما مشتاقانه منتظر ارائه برنامتون برای درس آمار و تاریخ هستیم
آخرین ارسال های من :

شهرها را باید ساخت ، شاید اما جور دیگر...شهاب فلاح پور
 سپاس شده توسط U.D.SG
برای نظم بخشیدن به مشاوره ها و با توجه به اینکه مشاوره های مهندس ابراهیمی طبق برنامه سایت از 15 مرداد 94 شروع می شود تاپیک بسته شد.
بعد از شروع مشاوره مهندس ابراهیمی با توجه به درس مشاوره ای مهندس ابراهیمی تاپیک مربوطه باز می شود.
با تشکر از همراهی شما
آخرین ارسال های من :

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,577 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,391 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,931 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری alireza 0 1,507 ۱۳۹۴-۵-۱۴، ۱۲:۳۴ صبح
  مشاوره طراحی برنامه پیشنهادی رتبه 59 ایران شهرساز m.fallahdoust 35 8,235 ۱۳۹۴-۵-۸، ۱۲:۴۵ صبح
آخرین ارسال: shermi
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی-مشاور مهندس رضایی alireza 20 5,189 ۱۳۹۴-۵-۷، ۱۰:۰۷ عصر
آخرین ارسال: meysam rezaei
  مشاورین ایران شهرساز-طراحی شهری 95 alireza 2 2,050 ۱۳۹۴-۵-۱، ۱۲:۵۲ عصر
  یک نکته ای را در مورد مشاوره امسال ایران شهرساز دقت کنید که... alireza 1 1,399 ۱۳۹۴-۴-۲۸، ۱۱:۲۱ عصر
  مشاوره برنامه ریزی دروس زبان، تاریخ و مباحث بهزاد صائب 8 3,167 ۱۳۹۴-۴-۱۶، ۰۷:۳۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان