امتیاز موضوع:
  • 16 رأی - میانگین امتیازات: 3.69
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣
اماده همراهي شما در درس مباني طراحي شهري هستم با ارزوي موفقيت براي همگي

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG ، URBAN 98 ، Brightness
سلام سولمازم دانشجوی ترم 6 معماری و به کمک خدا امسال خیلی جدی و به هدف تهران کنکور طراحی شهری میخام بدم.اگه امکانش هس دررابطه با منابع این بحث کمکم کنید.خیلی ممنون...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
الهام هستم
دانشجوی ترم آخر شهرسازی
دوست دارم هر چ زودتر با کمک و لطف شما برا کنکور شروع ب خوندن کنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام
    وقت شما بخیر
    بنده هم اعلام آمادگی میکنم.
    ترم 4 شهرسازی هستم و بی صبرانه منتظر برنامه شما هستم.
    آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
    پاسخ
     سپاس شده توسط m.fallahdoust
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۱:۱۶ عصر)الی89 نوشته است: سلام
    الهام هستم
    دانشجوی ترم آخر شهرسازی
    دوست دارم هر چ زودتر با کمک و لطف شما برا کنکور شروع ب خوندن کنم

سلام الهام جان براتون ارزوی موفقیت میکنم و تمتم تلاشمو میکنم که تو مسیرتون همراهتون باشم

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۰:۰۰ عصر)banoosg نوشته است: سلام
    وقت شما بخیر
    بنده هم اعلام آمادگی میکنم.
    ترم 4 شهرسازی هستم و بی صبرانه منتظر برنامه شما هستم.

ممنون عزیزم

پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۸:۱۷ صبح)amouei.akram نوشته است: سلام سولمازم دانشجوی ترم 6 معماری و به کمک خدا امسال خیلی جدی و به هدف تهران کنکور طراحی شهری میخام بدم.اگه امکانش هس دررابطه با منابع این بحث کمکم کنید.خیلی ممنون...

عزیزم برنامه رو هرچه زودتر اعلام میکنم منابع رو میبینید

پاسخ
    بی نهایت ممنونم

پاسخ
    مهندس فلاحت دوست بی صبرانه منتظر برنامه شما برای شروع کار هستیم.
    آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    (۱۳۹۴-۴-۹، ۰۷:۲۵ عصر)پریسیما نوشته است: مهندس فلاحت دوست بی صبرانه منتظر برنامه شما برای شروع کار هستیم.

پریسیمای عزیز برنامه به مدیریت ارسال شده در اولین فرصت رو سایت قرار میدن

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,563 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,173 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,022 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,658 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,282 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: hossink
      مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,839 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,516 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
    آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان