امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 3.07
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی زبان تخصصي-فلاح دوست-رتبه 59 طراحي شهري سال٩٣
اماده همياري شمادر درس زبان تخصصي هستم ارزوي موفقيت ب اي همگي عزيزان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط sepide s ، samira_22
سلام دانشجوی ترم 4 هستم.
میشه منابع یا مقالاتی که خود شما مطالعه کردید را معرفی کنید؟
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
پاسخ
با عرض سلام و وقت بخیر.
من دانشجوی ترم 6 معماری هستم و قضد دارم کنکور طراحی شهری بدم.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
دانشجوی ترم 6 معماری هستم و قضد دارم کنکور طراحی شهری بدم. اگه امکانش هس دررابطه با منابع این بحث کمکم کنید.خیلی ممنون...

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۴۶ صبح)m.fallahdoust نوشته است: اماده همياري شمادر درس زبان تخصصي هستم ارزوي موفقيت ب اي همگي عزيزان
مهندس میشه لطف کنید برای امثال من که وضعیت زبانمون خیلی جالب نیست یک راهکار مناسب ارائه بدید.
ممنون از شما
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
Video 
این لیست منابع برای مطالعه زبان هستش، میشه لطفا راهنمایی کنید کدام را نهیه کنیم ؟
ممنون 

درس زبان عمومی و تخصصی

1. یالپانیان، علی؛ جزوه‌ی درس زبان عمومی و تخصصی کنکور کارشناسی‌ارشد شهرسازی (برنامه‌ریزی و طراحی شهری)؛ تهران: خانه‌ی شهرسازان ایران؛ 1389.
2. فلاح منشادی، الهام؛ مجموعه زبان تخصصی کارشناسی­ارشد برنامه­ریزی شهری و منطقه­ای و طراحی شهری؛ تهران: پردازش
3. یالپانیان، علی؛ مجموعه سوالات چهارگزینه­ای تالیفی کنکور کارشناسی­ارشد شهرسازی (برنامه­ریزی شهری و منطقه­ای و طراحی شهری)؛ تهران: سیمای دانش؛ 1388.
4. کوآن، رابرت؛ فرهنگ شهرسازی؛ تهران: آذرخش.
5. کوآن، رابرت؛ فرهنگ شهرسازی؛ ترجمه: انجمن مترجمین پارسی؛ تهران: پرهام نقش.
6. فرهادی، حسین؛ انگلیسی برای دانشجویان رشته‌ی شهرسازی؛ تهران: سمت.
7. فرزام، عباس؛ زبان انگلیسی (از دبیرستان تا دانشگاه)؛ انتشارات باستان.
8.سيف الديني ؛ فرهنگ اصطلاحات برنامه ريزي شهري

[ltr]9. Thomas, BJ- Elementary Vocabulary - ناشر: بوستان کتاب[/ltr]

[ltr]10 . Matthiesen, Steven J., Essential Words for the TOEFL ,  ناشر: شمیم[/ltr]

[ltr]11. 504[/ltr]

پاسخ
سلام. با اجازه همگی.

504 کتاب خیلی مفیدیه. این دو کتاب رو هم توصیه می کنم. 
حسین فرهادی، انگلیسی برای دانشجویان شهرسازی، انتشارات سمت.
 و cey concept & comments in urban studies
البته این تجربه منه، شاید دیگران بهتر بدونن.

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۱:۱۲ صبح)banoosg نوشته است: سلام دانشجوی ترم 4 هستم.
میشه منابع یا مقالاتی که خود شما مطالعه کردید را معرفی کنید؟

سلام عزیزم منابعی که من استفاده کردم 504 و
essential words for the Toefl
بود اما شما باید به این نکته توجه کنید که پایه زبانتون خیلی مهمه برای مطالعه کتابها

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۸:۱۹ صبح)amouei.akram نوشته است: دانشجوی ترم 6 معماری هستم و قضد دارم کنکور طراحی شهری بدم. اگه امکانش هس دررابطه با منابع این بحث کمکم کنید.خیلی ممنون...

سلام دوست عزیزم ایشالا تو طراحی شهری موفق باشی برای زبان تخصصی باید اول از همه به پایه ای که داری تو جه کنی منابع زیاده اما مفید ترینشون 504 و واژگان ضروری برای تافل هست اما اینو در نظر داشته باشید که اگر سطح زبان پایینی دارید واژگان ضروری برای شما کتاب سختی محسوب میشه

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
(۱۳۹۴-۴-۸، ۰۸:۴۰ صبح)پریسیما نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۴۶ صبح)m.fallahdoust نوشته است: اماده همياري شمادر درس زبان تخصصي هستم ارزوي موفقيت ب اي همگي عزيزان
مهندس میشه لطف کنید برای امثال من که وضعیت زبانمون خیلی جالب نیست یک راهکار مناسب ارائه بدید.
ممنون از شما

سلام پریسیمای عزیز
اول اینکه اصلا نگران نباش خیلی ها هستند که پایه زبان قوی ندارند
اما باتمرین و پشتکار قوی میشی
(((((((توصیه من برای شما اینکه شما باید اهسته اما پیوسته زبانو بخونید اما توجه داشته باشید ((((((پیوسته
این یعنی که اگرشروع کردی اولش سخت بودو نتیجه نگرفتی خسته نشی ادامه بده رمز موفقیت برای زبان فقط تمرین و تکراره برای شروه از 504 شروع کن عالیه موفق باشید اگر در خوندن ش مشکل داشتی مطرح کن حتما کمکت میکنم

پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما ، U.D.SG ، i gayem

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,564 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,174 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 735 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,176 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,024 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,985 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,661 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان