امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣
سلام
کتاب مکان های عمومی -فضاهای شهری /متیو کارمونا
http://www.iranshahrsaz.com/showthread.p...8#pid85468

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
[quote='mojtaba.lz' pid='85480' dateline='1435964854']
سلام. من یه سوال داشتم ، من کتاب فضای شهری راب کریر، شهرسازی شهروند گرا  تیبالدز، رو خوندم . محیط های پاسخده  و  مکان های عمومی و فضااهی شهری  کامونا رو خیلی وقت پیش خوندم اما باید دوباره با خلاه برداری شروع کنم. الان سردر گمم از کدوم کتابا شرو کنم. کارهای  دکتر بحرینی و ... هنوز اصلا نیگاشونم نکردم . الان من چیکار کنم؟
سلام دوست عزیز نگران نباشید اول از همه باید اروم باشید و حس سردرگمی واز خودتون دور کنید دیر نشده کلی وقت هست کار خوبی کردید که قبلا خوندین الان کارتون برای دوره راحت تره کتاب های محیط پاسخ ده کتاب کرمونا از کتبای مهم کنکورن دوباره با دقت بخونید بعد از خلاصه استفاده کنید اما برای کتاب های کریر وخلاصه هم بخونید ایرادی نداره

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG ، Sepehr
ممنونم لطف کردین. همینکارو میکنم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط m.fallahdoust
    ببخشید الان این کتابهایی که معرفی کردین رو تا کی باید تموم کنیم ؟؟؟!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    (۱۳۹۴-۴-۲۱، ۰۹:۲۵ عصر)rizemize_ph نوشته است: ببخشید الان این کتابهایی که معرفی کردین رو تا کی باید تموم کنیم ؟؟؟!!!
    سلام اون كتابهايي كه به عنوان منبع معرفي شده كه تاكنكور اما اگه منظورتون كتاباي تو برنامه است همونجور كه تو برنامه ام گفتم تا انتهاي تير ماه

پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG
    فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
    منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام
    آیا برای شروع دیر شده؟ با توجه به اینکه تا به امروز هیچ کدوم از این کتابها رو نه دیده ام و نه خوانده ام و از برنامه پیشنهادی عقبم.... (رشته کارشناسی: عمران) اما از مباحث معماری و طراحی شهری بیشتر لذت می برم.

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط parisa72
      (۱۳۹۴-۵-۸، ۰۳:۰۰ صبح)mahdi.j نوشته است: سلام
      آیا برای شروع دیر شده؟ با توجه به اینکه تا به امروز هیچ کدوم از این کتابها رو نه دیده ام و نه خوانده ام و از برنامه پیشنهادی عقبم....  (رشته کارشناسی: عمران) اما از مباحث معماری و طراحی شهری بیشتر لذت می برم.
      سلام نه اصلا دير نيست تازه تابستونه شما مهم نيست كه از برنامه عقبيد مهم اينه كه بخواييد اگه شما بخواين ولازم باشه من براتون برنامه جدا ميدم فقط كافيه كه بخواين و عقب موندگي كوچيكي هم كه دارينو جبران كنيد حتما موفق ميشيد

پاسخ
      (۱۳۹۴-۵-۸، ۱۰:۴۱ صبح)m.fallahdoust نوشته است:
      (۱۳۹۴-۵-۸، ۰۳:۰۰ صبح)mahdi.j نوشته است: سلام
      آیا برای شروع دیر شده؟ با توجه به اینکه تا به امروز هیچ کدوم از این کتابها رو نه دیده ام و نه خوانده ام و از برنامه پیشنهادی عقبم....  (رشته کارشناسی: عمران) اما از مباحث معماری و طراحی شهری بیشتر لذت می برم.
      سلام نه اصلا دير نيست تازه تابستونه شما مهم نيست كه از برنامه عقبيد مهم اينه كه بخواييد اگه شما بخواين ولازم باشه من براتون برنامه جدا ميدم فقط كافيه كه بخواين و عقب موندگي كوچيكي هم كه دارينو جبران كنيد حتما موفق ميشيد

سلام، پس اگه ممکنه یه برنامۀ جداگانه ای بدید تا شروع کنم. (یه چیز دیگه هم اینه که اصلا اسکیس کار نکردم و نمی دونم چیه، آیا لازمه که الان کلاس خاصی برم؟)
      تشکر از زحماتتان.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,575 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,926 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,893 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,025 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,388 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70
        مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,519 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: kelarestagh
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,295 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
      آخرین ارسال: hossink
        مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,857 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
      آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان