امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣
(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۵:۴۳ عصر)mojtaba.db نوشته است: سلام مهندس
1-کندوکاوی در طراحی شهری اقای گلکار
2- کتاب های اقای توسلی
3- مکان های عمومی و فضاهای شهری کرمونا
4- محیط های پاسخ ده  بنتلی
5-طراحی شهری معاصر دکتر بحرینی و ......
این کتابایی هست که دوستم عزیزم گذاشته بودن.

همه ی اینارو باید بخونیم؟
زیادنااااا

سلام 
مهندس در آخرین پستی که گذاشتن کتابایی که مورد نیاز هست و دادند.
اما شما میتونید صبر کنید تا برنامه هفتگی رو اعلام کنن و کتابایی که برای هفته های اول و دوم  و سوم نیاز دارید را تهیه کنید.
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
پاسخ
 سپاس شده توسط m.fallahdoust
2- کتاب های اقای توسلی
زیادنااااا

سلام اقا مجتبی عزیز بله زیادن اما بغیر از اینا خیلی کتابای دیگه ام هستن که باید مطالعه بشه اما نهمه اینارو که نمیخوایم یه هفته ای یخونیم تا بهمن ماه فرصت دارید تازه اگر تو طول گذرزمان تا بهمن ماه کتابی دیگه از اساتید منتشر نشه باید خداروشکر کنیم اما اصلا نگران نباشید با تلاش و برنامه ریزی مناسب همه اینا و خیلی های دیگه خونده میشه ما نه اولین نفری هستیم که اینارو خوندیم و میخونیم نه اخرین نفر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۸:۱۶ عصر)m.fallahdoust نوشته است:
2- کتاب های اقای توسلی
زیادنااااا

سلام اقا مجتبی عزیز بله زیادن اما بغیر از اینا خیلی کتابای دیگه ام هستن که باید مطالعه بشه  اما نهمه اینارو که نمیخوایم یه هفته ای یخونیم تا بهمن ماه فرصت دارید تازه اگر تو طول گذرزمان تا بهمن ماه کتابی دیگه از اساتید منتشر نشه باید خداروشکر کنیم اما اصلا نگران نباشید با تلاش و برنامه ریزی مناسب همه اینا و خیلی های دیگه خونده میشه ما نه اولین نفری هستیم که اینارو خوندیم و میخونیم نه اخرین نفر

دمت گرم
ایشالا که بشه کامل بخونم البته من نگران این نیسم که همشون رو بخونم .... مهم برام اونیه که هرچی که خوندم کامل بخونمش و تستاشو بزنم...
فرمودین بجز اینا هم هست میشه لیست کامل کتابا همراه با درصد اهمیتشون رو بذارید؟
اگه لطف کنین ممنون میشم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۶:۳۳ عصر)banoosg نوشته است:
2- کتاب های اقای توسلی

زیادنااااا

سلام 
مهندس در آخرین پستی که گذاشتن کتابایی که مورد نیاز هست و دادند.
اما شما میتونید صبر کنید تا برنامه هفتگی رو اعلام کنن و کتابایی که برای هفته های اول و دوم  و سوم نیاز دارید را تهیه کنید.

سلام...
من کلا با برنامه هفتگی و سالانه و ... اینا ناسازگارم .. چه کنکور کارشناسیم چه این... مهندس لطف کنن لیست کامل کتابایی که تا بهمن باید خونده بشن رو بذارن ممنونشون میشم.
ممنون بابت پاسختون banoosg ایشالا بتونم از تجربه مهندس استفاده کنم و نظرات شما هم مشوق باشن.....

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۱، ۰۳:۱۸ صبح)mojtaba.db نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۸:۱۶ عصر)m.fallahdoust نوشته است:
2- کتاب های اقای توسلی
زیادنااااا

سلام اقا مجتبی عزیز بله زیادن اما بغیر از اینا خیلی کتابای دیگه ام هستن که باید مطالعه بشه  اما همه اینارو که نمیخوایم یه هفته ای یخونیم تا بهمن ماه فرصت دارید تازه اگر تو طول گذرزمان تا بهمن ماه کتابی دیگه از اساتید منتشر نشه باید خداروشکر کنیم اما اصلا نگران نباشید با تلاش و برنامه ریزی مناسب همه اینا و خیلی های دیگه خونده میشه ما نه اولین نفری هستیم که اینارو خوندیم و میخونیم نه اخرین نفر

دمت گرم
ایشالا که بشه کامل بخونم البته من نگران این نیسم که همشون رو بخونم .... مهم برام اونیه که هرچی که خوندم کامل بخونمش و تستاشو بزنم...
فرمودین بجز اینا هم هست میشه لیست کامل کتابا همراه با درصد اهمیتشون رو بذارید؟
اگه لطف کنین ممنون میشم
 حتما میشه دوست عزیز  کاملا طرزفکر درستی دارید شما باید فقط بفهمید البته منکراینم نمیشم که بعضی کتابا مخصوصا از منابع در س مباحث کاملا حفظی هستن و شما باید تا دقیقه 90 تو حوزه کنکورم بخونیشون شاید اصلا بعد کنکور یادتم نمونه اما شما بخون مطمئن باش موفق میشی لیست کتابارو تو یه فایل براتون گداشتم فعلا تقریبا 90%شون مهمن یکم بریم جلوتر اگه لازم باشه بعضی هارو میگم که در اولویت دوم قرار بدید اما الان در حال حاضر منابع رو خدمتتون معرفی کردم نوع خوندنشون هم در برنامه اعلام کردم موفق باشید

فایل‌(های) پیوست شده
.docx   منابع کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری.docx (اندازه: 53.63 KB / تعداد دفعات دریافت: 45)

پاسخ
 سپاس شده توسط سانGH
ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۲، ۰۶:۲۶ عصر)rizemize_ph نوشته است: ممنون
خواش ميكنم دوست عزيز

پاسخ
خانم فلاح دوست خیلی ممنون ازتون که با وجود مرحله دوم وقت میذارید و راهنمای ما هستین
امیدوارم زندگیتون سرشار از موفقیت باشه

پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۱۳، ۱۲:۱۹ صبح)mojtaba.db نوشته است: خانم فلاح دوست خیلی ممنون ازتون که با وجود مرحله دوم وقت میذارید و راهنمای ما هستین
امیدوارم زندگیتون سرشار از موفقیت باشه
مرسي دوست عزيز شما لطف داريد براي شما سالي پراز موفقيت ارزو دارم

پاسخ
سلام. من یه سوال داشتم ، من کتاب فضای شهری راب کریر، شهرسازی شهروند گرا تیبالدز، رو خوندم . محیط های پاسخده و مکان های عمومی و فضااهی شهری کامونا رو خیلی وقت پیش خوندم اما باید دوباره با خلاه برداری شروع کنم. الان سردر گمم از کدوم کتابا شرو کنم. کارهای دکتر بحرینی و ... هنوز اصلا نیگاشونم نکردم . الان من چیکار کنم؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط Sepehr

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,580 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,184 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,927 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,897 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,027 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,392 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,520 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,297 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: hossink
      مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,858 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان