امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 2.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی تحليل فضاهاي شهري-فلاح دوست-رتبه ٥٩سال ٩٣
اماده مشاوره در درس تحليل فضاي شهري هستم ارزوي موفقيت براي همگي دوستان

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط i gayem
سلام سولمازم دانشجوی ترم 6 معماری و به کمک خدا امسال خیلی جدی و به هدف تهران کنکور طراحی شهری میخام بدم.اگه امکانش هس دررابطه با منابع این بحث کمکم کنید.خیلی ممنون...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۵۱ صبح)m.fallahdoust نوشته است: اماده مشاوره در درس تحليل فضاي شهري هستم ارزوي موفقيت براي همگي دوستان

ممنون مهندس فلاحت دوست. انشاالله که بتونم از مشاوره های مفید شما نهایت استفاده رو ببریم.
فقط اگر لطف کنید و سریعتر شروع کنیم ممنون میشیم.
آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
پاسخ
 سپاس شده توسط i gayem
ممنونم مهندس فلاح دوست
بی صبرانه آماده مشاوره شما هستیم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    میشه لطفا منابع برای مطالعه این درس و معرفی کنید؟ 
    آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۸:۳۷ صبح)پریسیما نوشته است:
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۱۲:۵۱ صبح)m.fallahdoust نوشته است: اماده مشاوره در درس تحليل فضاي شهري هستم ارزوي موفقيت براي همگي دوستان

ممنون مهندس فلاحت دوست. انشاالله که بتونم از مشاوره های مفید شما نهایت استفاده رو ببریم.
    فقط اگر لطف کنید و سریعتر شروع کنیم ممنون میشیم.

عزیم تمام تلاشمو دارم میکنم که زودتر شروع کنیم برنامه یکم فشرده شده اما من با تمتم وجود تو این راه کنارتون هستم منابع در این درس زیاده اما مفید ترینشونو که برای شروع حجم کمی اما کتاب خوبی هست معرفی میکنم کتاب اقای گلکار کندوکاوی در تعاریف طراحی شهری هست
    پریسیمای عزیزمموفق باشید

پاسخ
     سپاس شده توسط پریسیما ، U.D.SG
    دوستان این لینک کتاب کندوکاوی در تعریف طراحی شهری از آقای کورش گلکار هستش.

http://www.iranshahrsaz.com/showthread.php?tid=27669

پاسخ
     این منابعی هست که مهندس فلاح دوست در کارگروه زبان تخصصی  برای درس تحلیل فضاهای معماری و شهری اشاره کردند:

منابع در این درس گسترده اند اما چندتا از مهمترین ها 

1-کندوکاوی در طراحی شهری اقای گلکار
    2- کتاب های اقای توسلی 
    3- مکان های عمومی و فضاهای شهری کرمونا
    4- محیط های پاسخ ده  بنتلی 
    5-طراحی شهری معاصر دکتر بحرینی و ......
    حتما همه رو تو برنامه میگنجونم

پاسخ
     سپاس شده توسط m.fallahdoust
    (۱۳۹۴-۴-۸، ۰۸:۱۷ صبح)amouei.akram نوشته است: سلام سولمازم دانشجوی ترم 6 معماری و به کمک خدا امسال خیلی جدی و به هدف تهران کنکور طراحی شهری میخام بدم.اگه امکانش هس دررابطه با منابع این بحث کمکم کنید.خیلی ممنون...

این منابع برای شروع خوبه عزیزم

فایل‌(های) پیوست شده
    .pdf   منابع کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری.pdf (اندازه: 186.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 169)

پاسخ
     سپاس شده توسط i gayem
    سلام مهندس
    1-کندوکاوی در طراحی شهری اقای گلکار
    2- کتاب های اقای توسلی
    3- مکان های عمومی و فضاهای شهری کرمونا
    4- محیط های پاسخ ده بنتلی
    5-طراحی شهری معاصر دکتر بحرینی و ......
    این کتابایی هست که دوستم عزیزم گذاشته بودن.
    همه ی اینارو باید بخونیم؟
    زیادنااااا

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,575 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
    آخرین ارسال: tornado26
      ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,183 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
    آخرین ارسال: Yas_moradimehr
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,926 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,894 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
    آخرین ارسال: neginkob
      منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,026 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,388 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,665 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه70
      مشاوره طراحی -مباني طراحي شهري-فلاح دوست رتبه ٥٩ سال٩٣ m.fallahdoust 22 11,519 ۱۳۹۴-۱۰-۴، ۰۲:۴۵ عصر
    آخرین ارسال: kelarestagh
      مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,295 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
    آخرین ارسال: hossink
      مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,857 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
    آخرین ارسال: zohreziaraty

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان