امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره طراحی نتیجه یا فرآیند؟کدام ارجح است؟
تفاوت بین Effective و Efficient را در یابید.
Effective= The right thing ،به معنای کار درست می باشد. به این معنی که کاری را که درست میدانیم انجام دهیم. در این حالت چگونگی انجام مهم نیست . در واقع تاکید بر روی نتیجه است.
The thing in a right manner=Efficient،به معنای انجام کار در جهت درست می باشد.در این جا تاکید بر روی فرآیند انجام کار است.
کنکور ارشد نیز نیازمند همان فرآیند درست می باشد که آن را با مهندسی درس خواندن می دانند.ما باید بتوانیم در کمترین زمان بیشترین و بهترین نتیجه را بگیریم.
حال سوال اینجاست این فرآیند را چگونه می توان آموخت...؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
چگونه؟

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  دانشگاه علامه طباطبایی خوبه؟گرایش قبولی ام برنامه ریزی شبانه است alireza 0 1,135 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۱۲:۰۸ عصر
آخرین ارسال: alireza
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,241 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23
  مشاوره برنامه ریزی موفقیت در کنکور تشریحی(مرحله دوم) برنامه ریزی، با برنامه و خلاقیت امکان پذیر است سازندگان 6 2,919 ۱۳۹۳-۱۲-۹، ۰۹:۳۶ عصر
آخرین ارسال: سازندگان
  با رتبه حدود 250 با اسکیس چند درصد میش تههران رو اوورد؟؟؟ یا دانشگاه های دولتی؟؟؟ alireza 7 2,337 ۱۳۹۳-۱۲-۴، ۱۱:۵۲ صبح
آخرین ارسال: ویسوگ
  مشاوره بچه ها طرح جامع شهرستان مابین برنامه ریزی ملی و منطقه ای هست یا منطقه ای و محلی alireza 2 2,665 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۰۲:۴۷ عصر
آخرین ارسال: urbanDesign.h
  مشاوره دکترای میریت شهری یا طراحی شهری؟ jili100 1 1,328 ۱۳۹۳-۹-۲۳، ۱۰:۲۸ صبح
آخرین ارسال: Brightness
Exclamation مشاوره کسی اطلاع داره نقشه های کتاب شار تا شهر مهم هستن یا نه؟؟؟ alireza 1 1,897 ۱۳۹۳-۹-۲۰، ۰۶:۳۷ عصر
آخرین ارسال: homayoon.d
  مشاوره تست ها را با مطالب مرور کنیم یا خیر alireza 0 959 ۱۳۹۳-۹-۹، ۱۱:۴۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره دوتا فصل اول کتاب مقدمه ای بر برنامه ریزی شهری چیز خاصی نداره ؟یا من درک نکردم alireza 1 1,612 ۱۳۹۳-۸-۳۰، ۰۹:۲۵ عصر
آخرین ارسال: homayoon.d
  مشاوره جغرافیا و برنامه ریزی شهری که بعنوان رشته اصلی تو دفترچه است حالا وقتی من قبول بشم alireza 1 1,120 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۱۲:۵۵ صبح
آخرین ارسال: raoof

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان