ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
فایلهای تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی
این فایل آموزش تصویری جی آی اس در مهندسی شهرسازی می باشد که در هفت قسمت توسط یکی از اساتید در دانشگاه تدریس شده است این فایل به طور کامل شما را با جی آی اس در مهندسی شهرسازی آشنا می کند و نیاز شما را از کلاس رفتن در بیرون برطرف می کند.این فایل را می توانید از فروشگاه urbanshop.ir دریافت نمایید.

.jpeg   imagesG.jpeg (اندازه: 9.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 66)

آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
 سپاس شده توسط: Sh@bn@m ، Brightness ، U.D.SG ، haydariyan
2
RE: فایلهای تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی
(1394-4-9، 12:32 عصر)meysam rezaei نوشته است:  این فایل آموزش تصویری جی آی اس در مهندسی شهرسازی می باشد که در هفت قسمت توسط یکی از اساتید در دانشگاه تدریس شده است این فایل به طور کامل شما را با جی آی اس در مهندسی شهرسازی آشنا می کند و نیاز شما را از کلاس رفتن در بیرون برطرف می کند.این فایل را می توانید از فروشگاه urbanshop.ir دریافت نمایید.

سلام
وقت شما بخیر
ممنون
داشتن مدرک GIS و AUTO CAD  الزامی هستش؟
در آینده میتونه کاربرد داشته باشه ؟ 
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
3
(1394-4-9، 02:38 عصر)banoosg نوشته است:  
(1394-4-9، 12:32 عصر)meysam rezaei نوشته است:  این فایل آموزش تصویری جی آی اس در مهندسی شهرسازی می باشد که در هفت قسمت توسط یکی از اساتید در دانشگاه تدریس شده است این فایل به طور کامل شما را با جی آی اس در مهندسی شهرسازی آشنا می کند و نیاز شما را از کلاس رفتن در بیرون برطرف می کند.این فایل را می توانید از فروشگاه urbanshop.ir دریافت نمایید.

سلام
وقت شما بخیر
ممنون

سلام اصولا داشتن مدرک به معنی دونستن نیست
نرم افزارهایی که گفتید در رشته شهرسازی کاربردی و مهمن و دونستنشون هم تو تحصیل و هم آینده شغلی قطعا مهم البته تسلط برای انجام کار
بهتون توصیه میکنم حتما یاد بگیرید. داشتن یا نداشتن مدرک هم زیاد مهم نیست، مهم اینه که کار با این نرم افزارهارو بلد باشید
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

[تصویر:  girl_rain_forest_road.jpg]
Follow your dreams  and  never  never never give up

سپاس شده توسط: U.D.SG
4
(1394-4-9، 03:25 عصر)haydariyan نوشته است:  
(1394-4-9، 02:38 عصر)banoosg نوشته است:  

سلام
وقت شما بخیر
ممنون

سلام اصولا داشتن مدرک به معنی دونستن نیست
نرم افزارهایی که گفتید در رشته شهرسازی کاربردی و مهمن و دونستنشون هم تو تحصیل و هم آینده شغلی قطعا مهم البته تسلط برای انجام کار
بهتون توصیه میکنم حتما یاد بگیرید. داشتن یا نداشتن مدرک هم زیاد مهم نیست، مهم اینه که کار با این نرم افزارهارو بلد باشید
موفق باشید

از راهنمایی و وقتی که گذاشتید ممنونم.

سپاس شده توسط: haydariyan
5
سلام.همانطور که دوست بسیار عزیزم مهندس حیدریان فرمودند مدرک به هیچ وجه مهم نیست.اصل این است که کار با نرم افزار را به طور حرفه ای بلد باشید.اینکه کلاس برید و کار نکنید یادتون میره.باید خودتون کار کنید تا حرفه ای بشوید و مدرک تو نرم افزار زیاد مهم نیست.

6
کار با GIS از اتوکد در مهندسی شهرسازی بسیار مهمتر می باشد.شما اتوکد را در حدی که بتوانید کارهای شهرسازی را انجام بدید کافی می باشد اصل GIS می باشد.کل کارهاتون را می توانید در GIS انجام بدید و نیازی به اتوکد نداشته باشید.کار باGIS لذت بخش تر می باشد.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
  درخواست غیر رایگان پروژه طراحی دانشکده مهندسی rahmanpop 405 1394-8-18، 06:52 عصر
آخرین ارسال: rahmanpop
  جدول ویژه برنامه ها (طرح های)شهرسازی (ویژه مباحث کنکور) yalda89 1,029 1393-10-16، 12:24 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  غیر رایگان راهنمای اسکیس دکترای شهرسازی archopedia 6,387 1393-10-13، 10:21 صبح
آخرین ارسال: AliReza
  غیر رایگان از ضد شهرسازی تا شهرسازی طبیعی شهروندگرا matinHZ 1,115 1393-4-21، 01:53 عصر
آخرین ارسال: matinHZ
  دانلود فایلهای جی ای اس شهر زنجان ماراویا 1,508 1391-9-5، 11:28 صبح
آخرین ارسال: ماراویا
  غیر رایگان نمونه طرح شهرسازی 1 - شهر چناران godonly. 3,659 1391-3-27، 01:07 صبح
آخرین ارسال: godonly.
  غیر رایگان قسمتی از طرح 1 شهرسازی (شهر مورد مطالعه : شهر فریمان ) godonly. 1,457 1391-3-27، 12:51 صبح
آخرین ارسال: godonly.
کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
[-]
جستجو
جستجوی گوگل