امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فایلهای تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی
این فایل آموزش تصویری جی آی اس در مهندسی شهرسازی می باشد که در هفت قسمت توسط یکی از اساتید در دانشگاه تدریس شده است این فایل به طور کامل شما را با جی آی اس در مهندسی شهرسازی آشنا می کند و نیاز شما را از کلاس رفتن در بیرون برطرف می کند.این فایل را می توانید از فروشگاه urbanshop.ir دریافت نمایید.

فایل‌(های) پیوست شده
.jpeg   imagesG.jpeg (اندازه: 9.22 KB / تعداد دفعات دریافت: 76)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط Sh@bn@m ، Brightness ، U.D.SG ، haydariyan
(۱۳۹۴-۴-۹، ۱۲:۳۲ عصر)meysam rezaei نوشته است: این فایل آموزش تصویری جی آی اس در مهندسی شهرسازی می باشد که در هفت قسمت توسط یکی از اساتید در دانشگاه تدریس شده است این فایل به طور کامل شما را با جی آی اس در مهندسی شهرسازی آشنا می کند و نیاز شما را از کلاس رفتن در بیرون برطرف می کند.این فایل را می توانید از فروشگاه urbanshop.ir دریافت نمایید.

سلام
وقت شما بخیر
ممنون
داشتن مدرک GIS و AUTO CAD  الزامی هستش؟
در آینده میتونه کاربرد داشته باشه ؟ 
آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
پاسخ
(۱۳۹۴-۴-۹، ۰۲:۳۸ عصر)banoosg نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۹، ۱۲:۳۲ عصر)meysam rezaei نوشته است: این فایل آموزش تصویری جی آی اس در مهندسی شهرسازی می باشد که در هفت قسمت توسط یکی از اساتید در دانشگاه تدریس شده است این فایل به طور کامل شما را با جی آی اس در مهندسی شهرسازی آشنا می کند و نیاز شما را از کلاس رفتن در بیرون برطرف می کند.این فایل را می توانید از فروشگاه urbanshop.ir دریافت نمایید.

سلام
وقت شما بخیر
ممنون

سلام اصولا داشتن مدرک به معنی دونستن نیست
نرم افزارهایی که گفتید در رشته شهرسازی کاربردی و مهمن و دونستنشون هم تو تحصیل و هم آینده شغلی قطعا مهم البته تسلط برای انجام کار
بهتون توصیه میکنم حتما یاد بگیرید. داشتن یا نداشتن مدرک هم زیاد مهم نیست، مهم اینه که کار با این نرم افزارهارو بلد باشید
موفق باشید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
(۱۳۹۴-۴-۹، ۰۳:۲۵ عصر)haydariyan نوشته است:
(۱۳۹۴-۴-۹، ۰۲:۳۸ عصر)banoosg نوشته است:

سلام
وقت شما بخیر
ممنون

سلام اصولا داشتن مدرک به معنی دونستن نیست
نرم افزارهایی که گفتید در رشته شهرسازی کاربردی و مهمن و دونستنشون هم تو تحصیل و هم آینده شغلی قطعا مهم البته تسلط برای انجام کار
بهتون توصیه میکنم حتما یاد بگیرید. داشتن یا نداشتن مدرک هم زیاد مهم نیست، مهم اینه که کار با این نرم افزارهارو بلد باشید
موفق باشید

از راهنمایی و وقتی که گذاشتید ممنونم.

پاسخ
 سپاس شده توسط haydariyan
سلام.همانطور که دوست بسیار عزیزم مهندس حیدریان فرمودند مدرک به هیچ وجه مهم نیست.اصل این است که کار با نرم افزار را به طور حرفه ای بلد باشید.اینکه کلاس برید و کار نکنید یادتون میره.باید خودتون کار کنید تا حرفه ای بشوید و مدرک تو نرم افزار زیاد مهم نیست.

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG
کار با GIS از اتوکد در مهندسی شهرسازی بسیار مهمتر می باشد.شما اتوکد را در حدی که بتوانید کارهای شهرسازی را انجام بدید کافی می باشد اصل GIS می باشد.کل کارهاتون را می توانید در GIS انجام بدید و نیازی به اتوکد نداشته باشید.کار باGIS لذت بخش تر می باشد.

پاسخ
 سپاس شده توسط U.D.SG

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,649 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
آخرین ارسال: mtr6510
  فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,416 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
آخرین ارسال: alireza
  gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ alireza 2 1,757 ۱۳۹۴-۱۲-۱۹، ۰۲:۲۷ صبح
  درخواست غیر رایگان پروژه طراحی دانشکده مهندسی rahmanpop 0 846 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۰۶:۵۲ عصر
آخرین ارسال: rahmanpop
  فروش ویژه مطالعات کامل در مورد فرهنگسرا فایل word پورشاهی 0 1,059 ۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: پورشاهی
  GIS درخواست فایل جی آی اس شهر اصفهان و حومه azadeh_1090 2 2,578 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۰۴:۴۶ عصر
آخرین ارسال: azadeh_1090
  جدول ویژه برنامه ها (طرح های)شهرسازی (ویژه مباحث کنکور) yalda89 1 1,736 ۱۳۹۳-۱۰-۱۶، ۱۲:۲۴ صبح
  غیر رایگان راهنمای اسکیس دکترای شهرسازی archopedia 3 7,587 ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۱۰:۲۱ صبح
  پاورپوینت مقرنس در معماری ایران yalda89 2 2,278 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۰۱:۵۲ عصر
آخرین ارسال: yalda89
  پروژه روستای کنگ (واقع در طرقبه) yalda89 0 1,614 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۱:۴۸ صبح
آخرین ارسال: yalda89

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان