ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
درخواست مشاوره مرحله دو برنامه ریزی شهری
با سلام و خسته نباشید . 
هرکدوم از دوستان برای 20 روز مونده به مرحله دوم  اگر توصیه ای دارند ممنون میشم به من کمک کنن ..
اول در خصوص زمان بندی سرجلسه کنکور و اینکه الان تو این مدت بیشتر روی سوالای تحلیلی و شیت بستن زمان بذارم یا مطالب تشریحی رو بخونم ؟ 

آخرین ارسال های من :
2
RE: درخواست مشاوره مرحله دو برنامه ریزی شهری
(1394-4-17، 12:06 عصر)farzaan نوشته است:  با سلام و خسته نباشید . 
هرکدوم از دوستان برای 20 روز مونده به مرحله دوم  اگر توصیه ای دارند ممنون میشم به من کمک کنن ..
اول در خصوص زمان بندی سرجلسه کنکور و اینکه الان تو این مدت بیشتر روی سوالای تحلیلی و شیت بستن زمان بذارم یا مطالب تشریحی رو بخونم ؟ 

آخرین ارسال های من :
    3
    با سلام به شما دوست گرامی.
    من هم مثل شما کنکوری هستم پس شاید نظرم کارشناسانه نباشه، فقط تجربه خودم رو می گم. می تونیم زمان باقی مونده رو به سه قسمت تقسیم کنیم.ابتدا باید روی تئوری موضوعات مختلف تسلط پیدا کنید (مثلا هفته اول از این سه هفته باقی مونده) بعد برید سراغ تمرین عملی همون تئوری ها، و سوالهای تحلیلی مربوط به اون موضوعات (هفته دوم). و در آخر (منظورم 4-5 روز پایانی ایه) دوباره برگردید و حفظی ها رو مرور کنید تا سرعتتون برای پاسخگویی به شیت اول که تئوری هست بالا بره تا وقت بیشتری برای 2 شیت دیگه که تحلیلی هست داشته باشید. در مورد زمان بندی در کنکور هم به نظر می رسه که شیت اول نیم ساعت، و شیت دو و سه هر کدوم یک ساعت و ربع مناسب باشه البته این کاملا به خود شما بستگی داره که درک درست تری از توانایی های خودتون دارید.مثلا برای من شیت دوم بیشتر از همه وقت می گیره (1.5 ساعت)؛ به دلیل قسمت اهداف، راهبردها و سیاستها. موفق باشید.

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: farzaan
    4
    (1394-4-21، 10:33 صبح)fereshtehr89. نوشته است:  
    با سلام به شما دوست گرامی.
    من هم مثل شما کنکوری هستم پس شاید نظرم کارشناسانه نباشه، فقط تجربه خودم رو می گم. می تونیم زمان باقی مونده رو به سه قسمت تقسیم کنیم.ابتدا باید روی تئوری موضوعات مختلف تسلط پیدا کنید (مثلا هفته اول از این سه هفته باقی مونده) بعد برید سراغ تمرین عملی همون تئوری ها، و سوالهای تحلیلی مربوط به اون موضوعات (هفته دوم). و در آخر (منظورم 4-5 روز پایانی ایه) دوباره برگردید و حفظی ها رو مرور کنید تا سرعتتون برای پاسخگویی به شیت اول که تئوری هست بالا بره تا وقت بیشتری برای 2 شیت دیگه که تحلیلی هست داشته باشید. در مورد زمان بندی در کنکور هم به نظر می رسه که شیت اول نیم ساعت، و شیت دو و سه هر کدوم یک ساعت و ربع مناسب باشه البته این کاملا به خود شما بستگی داره که درک درست تری از توانایی های خودتون دارید.مثلا برای من شیت دوم بیشتر از همه وقت می گیره (1.5 ساعت)؛ به دلیل قسمت اهداف، راهبردها و سیاستها. موفق باشید.

سلام .. ممنون ، یعنی هفته دوم رو بذارم واسه شیت بستن ؟
    مرسی از راهنماییتون 257 
    موفق باشید 

5
    بله. خواهش می کنم. فقط کاش دیگرانی که سال قبل نتیجه خوبی گرفتن راهنمایی مون می کردن!

موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 AliReza 29 امروز، 02:43 صبح
    آخرین ارسال: AliReza
      خلاصه کتاب های بسیار مهم توسط رتبه برتر کنکور ،کنکور ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری AliReza 99 1395-9-12، 02:46 عصر
      خلاصه اصول و روشهای برنامه ریزی منطقه ای -دکتر کرامت ا... زیاری AliReza 431 1395-8-15، 12:43 صبح
      خلاصه شماره 1 از 14 ،خلاصه کتاب طرحها و برنامه های شهرسازی ( دکتر مصطفی بهزادفر ) AliReza 341 1395-8-3، 03:31 صبح
      شوک قبولی گرایش برنامه ریزی قبولی رتبه 2550 سال 1395 AliReza 632 1395-6-9، 03:48 صبح
      معیارهای طرح سوال و تصحیح آزمون مرحله دوم چیه! خیلی بی عدالتی تو آزمون اتفاق میوفته AliReza 312 1395-6-9، 12:23 صبح
      سوال مرحله دوم تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری کنکور سراسری 1395-برگزاری 8 مرداد 95 AliReza 532 1395-5-8، 03:34 عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 AliReza 500 1395-4-30، 07:54 عصر
    آخرین ارسال: f.e
      کارنامه و رتبه های برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 1395 AliReza 2,782 1395-4-30، 07:06 عصر
      شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری AliReza 671 1395-4-16، 03:10 صبح
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    [-]
    جستجو
    جستجوی گوگل