امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.83
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور
سلام به همه دوستان کنکوری
همونطور که قبلا هم خدمتتون عرض کردم زبان از مهم ترین شریان های کنکوره و تاثیر بسزایی در رتبه شما خواهد داشت. تجربه ثابت کرده که درصدی که در کنکور کسب می کنید بیشتر به تمرین و ممارستی که در طول دوره ی کنکور به خرج میدین مربوطه تا به سواد زبان شما و اگر در زبان تمرینات را به درستی و کامل انجام بدید بدون شک درصد مناسبی کسب خواهید کرد.پس با هر سطحی از زبان که هستید هرچه زودتر مطالعه و تمرین در این درس روشروع کنید 41
در کنکور معمولا 10 تست از لغات داده میشه که برای این تست ها مطالعه ی 2 کتاب زیر کمک شایانی به شما خواهد کرد.
1. Essential words for the TOEFL و 2.کتاب 504
برنامه ی مربوط به چگونگی مطالعه ی این دو کتاب را هر دو هفته در اختیارتون قرار میدم و انشالا از مبحث مربوط به هر دو هفته براتون آزمون میفرستم.
درمورد زبان تخصصی هم کتاب آقای فرهادی رو پیشنهاد میکنم.
برنامه تا اتمام دو کتاب لغت به همین شکل خواهد بود و اگر با هم مطابق برنامه پیش بریم کتابهای مکمل را در پاییز اعلام خواهم کرد.
سوال یا مشکلی هم اگر وجود داشته باشه دریغ نخواهم کرد :)
موفق باشید

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما ، U.D.SG ، سید محسن میرزاآقایی ، maryamt
سلام مهندس
ممنون بابت وقتی که برای ما میگذارید
من زبانم خیلی ضعیفه ولی با اراده ی بسیار بالا می خوام قوی کنم چون ضعیف بودنم توی این درس تا الان خیلی برام مشکل ایجاد کرده:)
منتظرم هرچه زود تر شروع کنیم.
راستی شما خودتون زبان چند زدید؟
باتشکر

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
    منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    سلام من زبانم خیلی ضعیف هستش وقته خیلی کمی هم مونده لطفا راهنمایی کنیید تشکر

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,563 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
      آخرین ارسال: tornado26
        ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,173 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: Yas_moradimehr
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
      آخرین ارسال: neginkob
        مشاوره زبان mojtaba.db 0 735 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
      آخرین ارسال: mojtaba.db
        با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,175 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
        منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,023 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
        مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
        مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,985 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
      آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان