امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.14
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد
سلام به داوطلبین گرامی
جهت مشاوره ی مبحث تاریخ شهرسازی در خدمت شما هستم که در دو گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری مشترک هست.
پیشنهاد من به شما دوستان عزیز این هست که تا دیر نشده این مبحث شیرین و در عین حال حجیم را شروع کنید و تا اخر تابستان به یک جمع بندی کلی برسید. به شما پیشنهاد می کنم که در ابتدای کار خلاصه های دیگران را کنار بگذارید و از رفرنس های اصلی و کتاب های منبع این مبحث شروع کنید. و با قلم خودتان خلاصه تهیه کنید. به شما اطمینان می دهم که با این کار درصد قابل قبولی را از مبحثی که اکثریت به کنار می گذارند. کسب خواهید کرد
در این راه در خدمت شما هستم و تا حد توان راهنمایی های لازم را انجام می دهم و تجربیات خود را با شما در میان میگدارم..

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط پریسیما ، U.D.SG ، zohreziaraty
(۱۳۹۴-۴-۲۳، ۱۱:۴۲ عصر)Rominathr نوشته است: سلام به داوطلبین گرامی
جهت مشاوره ی مبحث تاریخ شهرسازی در خدمت شما هستم که در دو گرایش برنامه ریزی و طراحی شهری مشترک هست.
پیشنهاد من به شما دوستان عزیز این هست که تا دیر نشده این مبحث شیرین و در عین حال حجیم را شروع کنید و تا اخر تابستان به یک جمع بندی کلی برسید. به شما پیشنهاد می کنم که در ابتدای کار خلاصه های دیگران را کنار بگذارید و از رفرنس های اصلی و کتاب های منبع این مبحث شروع کنید. و با قلم خودتان خلاصه تهیه کنید. به شما اطمینان می دهم که با این کار درصد قابل قبولی را از مبحثی که اکثریت به کنار می گذارند. کسب خواهید کرد
در این راه در خدمت شما هستم و تا حد توان راهنمایی های لازم را انجام می دهم و تجربیات خود را با شما در میان میگدارم..

سلام و خسته نباشید 
نظر به  اینکه  منابع مورد نیاز برای درس تاریخ شهرسازی رو میشناسیم ؛  می خواستم یک راهنمایی در زمینه اولویت مطالعه منابع  این درس حجیم بکنین ، 
یعنی اینکه از کدوم کتاب شروع کنیم  و چه مدت زمانی رو به اون اختصاص بدیم و ... 
با تشکر 
آخرین ارسال های من :

Everybody knows that the boat is leaking
     !!! Everybody knows the captain lied
    پاسخ
     سپاس شده توسط U.D.SG ، zohreziaraty
    سلام خانم طاهری
    وقت شما بخیر
    پشتکار شما قابل تحسینه، تبریک میگم بابت درصد عالیتون.

خانم طاهری منابع تاریخ طراحی با برنامه ریزی متفاوت هستش ؟
    یا سطح سوالاتشون در کنکور یکیه ؟

من ترم 4 شهرسازی و پشت سر گذاشتم و دوس دارم که از این تابستونم استفاده ببرم.
    مشاورای عزیز هم برنامه هایی که میدهند برای دوستانی هست که سال دیگه کنکور دارن و متاسفانه من از برنامشون جا می مونم، نمیخوامم با عجله مطالعه کنم چون اکثر مطالب هم جدید هستن و اینکه خلاصه نویسی و فیش برداری خیلی از من زمان میگیره باعث میشه نتونم هماهنگ با دوستان جلو برم .

پیشنهادتون چیه برای درس تاریخ؟
    شما از کی شروع به مطالعه کردید؟
    آخرین ارسال های من :

" زمین را از نیاکانمان به ارث نبرده ایم، آن را از فرزندانمان قرض گرفته ایم. "  جمله ای از بانوی ابریشم (استاد عزیزم خانم موزرمی) 
    پاسخ
     سپاس شده توسط zohreziaraty
    فعالیت شما در این تاپیک میتواند کمک بزرگی به داوطلبین 95 در راستای اهداف سایت کند.
    منتظر فعالیت شما هستیم نظاره گر نباشید بزودی دیدن این تاپیک برای مهمان و اعضای غیر فعال به صورت مخفی خواهد شد.
    با تشکر
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
     سپاس شده توسط zohreziaraty ، U.D.SG
    سلام و تشکر از زحماتتون خانوم مهندس
    من می خوام از اول مهر شروع به مطالعه کنم ممنون می شم که شما با راهنماییتون ما رو همراهی کنید با توجه به حجم بالای مباحث تاریخ ممنون میشم اگه برنامه درسی ای را در اختیار ما قرار بدید ...

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      درود خانم مهندس...
      من با توجه به اینکه رشته غیر مرتبط دارم و میخوام از الان برای سال بعد شروع به مطالعه کنم ممنون میشم به منم در این راستا کمک کنید... و این که منی که رشتم شهرسازی نیست الان به نظر شما کدوم منابع رو برای شروع مباحث انتخاب کنم؟؟

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        تا 1 مهر برنامه هفتگی ارائه می شود.

پاسخ
         سپاس شده توسط zohreziaraty
        (۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۹:۰۸ صبح)AliReza نوشته است: تا 1 مهر برنامه هفتگی ارائه می شود.

مممنون دستتون درد نکنه .

پاسخ
        (۱۳۹۴-۶-۲۹، ۰۹:۰۸ صبح)AliReza نوشته است: تا 1 مهر برنامه هفتگی ارائه می شود.
        آقای مهندس ببخشید یه سوالی داشتم . برنامه هایی که مهندس خانمحمدی برای تاریخ می گذاشتن بعد از یه مدتی کنسل شده و دیگه ایشون برنامه نمی ذارن .برای همیشه ایشون رفتن یا بزودی برمی گردن ؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,564 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
        آخرین ارسال: tornado26
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
        آخرین ارسال: neginkob
          مشاوره زبان mojtaba.db 0 736 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
        آخرین ارسال: mojtaba.db
          برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
        آخرین ارسال: a.rahmani?
          با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,394 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,176 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
          منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,024 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
          مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
          مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 3,985 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
        آخرین ارسال: فاطمه70

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان