امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اعتراض به سازمان سنجش در کنکور طراحی شهری 94-9 مرداد 94
نظر یک داوطلب:
دوستان وقتی سوال را به عده قبل کنکور داشتن و با اسکیس و پلان آماده آمده بودن چرا اعتراض نشه واقعا عادلانه نبود هم اینکه با شیت آماده سر جلسه بودن خیلیها و هم اینکه سوال را داشتن
آخرین ارسال های من :

پاسخ
Kamran Pirzahed, [01.08.15 16:02]
تو كلاسي كه من بودم رسمن يكي تو فولدر حداقل ١٠٠ شيت بود
چون باد كرده بود فولدره وقتي باز كرد چنتاشون رو باچشم ديدم
قبول دارم ناعادلانس

پاسخ
تلگرام 381 ایران شهرساز, [01.08.15 15:54]
چرا مراقبها جلوشونو نگرفتن؟؟؟؟طرف کلی پرسپکتیو داشت ک از روشون روکشی کرد....بعد یه خانوم اومده بود با چهارتا راهبرد انگار دزد گرفته تو همه کلاسها اعلام کرد

پاسخ
 سپاس شده توسط URBAN 98 ، azadeh.arch
سلام و وقتتون بخیر.
پس ما واسه چی داریم درس میخونیم؟!!!!!!!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۵-۱۰، ۱۲:۵۹ صبح)azadeh.arch نوشته است: سلام و وقتتون بخیر.
    پس ما واسه چی داریم درس میخونیم؟!!!!!!!

واقعا تاسف واره ...من میتونم اسم اساتیدی که سوالا رو به بچه هاشون دادم حتی نام ببرم...اگر قراره کار ما که در لحظه فکر کردیم  و سوال رو حل کردیم با اونا که سوالارو داشتن مقایسه شه هیچ شانسی برا ما نیس  

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      دوستان تو سایتی جایی نمی شه اعتراض کرد؟ من از امسال کنکور نداشتم ولی برای سال دیگه کاملا ناامید شدم هر جا که میشه اونایی که کنکور داشتن اعتراض بذارن

آخرین ارسال های من :
        پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,991 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
        آخرین ارسال: mamamama
          چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,251 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
        آخرین ارسال: mtr6510
          سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,343 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,293 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
          دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,158 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,512 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
        آخرین ارسال: shivashf
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,710 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
        آخرین ارسال: udesigner
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: payam_km
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,587 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
        آخرین ارسال: rikhtehgaran
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
        آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان