ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 119 رأی - میانگین امتیازات: 2.98
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2)

فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2)
منتظر قسمت بعدی باشید

سلام (از همه شما مهندسان عزیز به خاطر تاخیر عذر میخوام به ویژه مهندس میرزایی گرامی)

از استقبال شما در قبال فایل های mp3 کتابهای مرجع تشکر میکنم

میتوانم به جرات بگم که همه تلاشم را برای موفقیت شما بکار خواهم گرفت.
مدت این فایل: حدود 25 دقیقه با سرعت 24 کیلو بایت بر ثانیه

دانلود کنید:
.zip   ghesmat1-mohitpasokhdeh-dr behzadfar.zip (اندازه: 4.21 MB / تعداد دفعات دریافت: 2,139)

آخرین ارسال های من :

2
RE: فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2)
خيلي خوب بود ممنون!

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: arch_bayan ، پریوش ، atelieahjam
    3
    RE: فایل mp3 کتاب محیط های پاسخده(تالیف : ین بنتلی- ترجمه: مصطفی بهزادفر)(قسمت 1 از 2)
    سپاس :rolleyes:

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: atelieahjam
      4
      mamnoon 20 bood

آخرین ارسال های من :
        5
        درود بر شما.موفق باشی.شاد باش و دیر زی...

آخرین ارسال های من :
          6
          خیلی عالی بود . واقعا دستون درد نکنه... :shy:

آخرین ارسال های من :
            7
            salam
            kheyli mamnoon vaghean moasere.

آخرین ارسال های من :
            8
            ممنونم واقعا مطالبی در این سایت با عضو شدنم پیدا کردم که سالهاست توی اینترنت تو سایتای متفاوت searchمیکنمشون نمیدونم چی بگم واقعا ممنونتون

آخرین ارسال های من :
               سپاس شده توسط: AliReza ، atelieahjam
              9
              با سلام , آقای مهندس تمامی فایل هایی که با فرمت mp3 روی سایت قرار دادید عالی بودند.ممنون از زحماتتون

آخرین ارسال های من :
                10
                خیلی ممنون
                همیشه شاد شاد شاد باشید.................................

آخرین ارسال های من :
                 سپاس شده توسط: sorooshkarimi ، atelieahjam
                موضوعات مرتبط با این موضوع...
                موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
                  فایل mp3 کتاب سیمای شهر (کوین لینچ) AliReza 62,031 1394-11-2، 06:44 عصر
                آخرین ارسال: Shahabvakili
                  تصاویر فصل یک کتاب طراحی فضای شهری مهندس توسلی diamond 3,669 1394-9-1، 02:33 عصر
                آخرین ارسال: sepid487
                  دانلود فایل صوتی جلسه اول آموزش زبان تخصصی شهرسازی ویژه مبتدیان اختصاصی ایران شهرساز AliReza 1,120 1394-5-12، 06:16 عصر
                آخرین ارسال: AliReza
                  فایل صوتی oyster 1,375 1393-8-28، 03:04 عصر
                  فایل mp3 تمدن ها(2)-(تمدن بین النهرین-مصر) AliReza 6,290 1393-6-14، 09:06 عصر
                آخرین ارسال: romisa
                  فایل mp3 کتاب تحلیلی از ویژگیهای شهری در ایران(مشهدیزاده) 1 AliReza 18,261 1393-6-14، 08:47 عصر
                آخرین ارسال: mojtaba071m
                  فایل mp3 کتاب با شهر ومنطقه در ایران قسمت آخر(داغ) AliReza 10,816 1393-5-17، 12:06 عصر
                  انیمیشن خانه آبشار فرانک لوید رایت بهمراه نقشه های پلان، نما، مقطع و فایل تری دی مکس m.marziye 1,991 1393-5-12، 03:25 عصر
                آخرین ارسال: m.marziye
                  فایل mp3 تمدن ها(3)-(تمدن یونان قسمت1) AliReza 4,589 1393-3-25، 11:16 صبح
                آخرین ارسال: zahra2130
                  فایل mp3 تمدن ها(1)-(تمدن چین-ژاپن-آمریکا) AliReza 5,829 1393-3-13، 10:46 صبح
                آخرین ارسال: zahra2130
                کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
                [-]
                جستجو
                جستجوی گوگل