امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور ارشد به ارديبهشت سال95 بعد موکول شد از بهمن به اردیبهشت وضعیت مرحله دوم درابهام
کنکور ارشد 95 به ارديبهشت سال95 بعد موکول شد.از بهمن به اردیبهشت وضعیت مرحله دوم در ابهام
[تصویر:  iranshahrsaz.com_sanjesh-shahrsazi.jpg]
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط haMed #1
ینی چی؟؟
الان این خوبه یا بد؟؟!
باید مثل قبل بخونیم؟!

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    واقعا الان تکلیف مرحله دوم چی میشه؟
    دکتری چرا دو مرحله شده؟ یعنی کنکور دکتری دوبار در سال برگزار میشه از این به بعد؟ یا دو مرحله ای شده؟
    آخرین ارسال های من :

بزرگی تو به اندازه ی بزرگی هدف توست .:shy:
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,344 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,294 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,159 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,032 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      دانلود سوالات كنكور ارشد طراحی شهری سراسری 96 alireza 1 1,271 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر
      آخرین جزئیات آزمون ارشد 96 اعلام شد alireza 0 652 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۹:۵۴ عصر
      کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,619 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 2 1,478 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۰۴:۰۱ عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 1 1,228 ۱۳۹۶-۱-۱۹، ۰۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: nasim ashrafi
      همایش رایگان موفقیت در آزمون ارشد طراحی شهری-۱۹مهر با تخفیف 94 هزار تومانی ویژه اسکیس alireza 0 852 ۱۳۹۵-۷-۱۹، ۰۳:۱۲ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان