امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اطلاعیه اعتراض به لو رفتن سوال ازمون عملی برنامه ریزی شهری و طراحی شهری

قدم اول برای اعتراض

به اطلاع داوطلبان گرامي مي­رساند ، حفاظت آزمون­هاي سازمان سنجش آموزش كشور از طريق پست الكترونيكي ذيل آماده دريافت هر گونه اطلاعات و اخبار در رابطه با موارد مرتبط با حفاظت

آزمون­ها مي­باشد.
نشاني پست الكترونيكي: hefazatazmon@sanjesh.org

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام دوست عزیز. واقعا متاسفم برای خودمون.
من همه اخبار ایران شهرساز رو دنبال می کردم. این آزمونی که متنش رو گذاشتید کی و کجا بوده که من ندیدم.؟ حداقل نقشه اش که عین سوال امتحانه!

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط a.veysinezhad
باسلام من دانشجویه ترم 6شهرسازیم و واقعا دوست دارم رشته طراحی شهری رو تو یه دانشگاه خوب بخونم و دارم براش تلاش میکنم اما با این صحبتهایی که راجع به لو رفتن سوالات مطرح شد خیلی روحیمو باختم واقعا ذوقم رو از دست دادم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      نظرخواهی بچه ها طراحی شهری بهتره یا برنامه ریزی خواهشا شرکت کنید s1s2s3 21 17,993 ۱۳۹۶-۸-۶، ۰۲:۰۱ صبح
    آخرین ارسال: mamamama
      چیدمان فضا در طراحی شهری -space syntax mtr6510 0 1,254 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۲۹ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      سوالات ارشد طراحی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 1,344 ۱۳۹۶-۴-۳۱، ۰۲:۳۴ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,294 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
      دانلود سوالات كنكوراسکیس ارشد طراحی شهری سراسری و آزاد 96 alireza 0 1,159 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۸:۱۵ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 10 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,513 ۱۳۹۶-۴-۳، ۰۹:۳۸ صبح
    آخرین ارسال: shivashf
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 2 1,711 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۰۵:۲۰ عصر
    آخرین ارسال: udesigner
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 15 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,558 ۱۳۹۶-۳-۱۹، ۱۱:۱۲ عصر
    آخرین ارسال: payam_km
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 3 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,590 ۱۳۹۶-۳-۱۸، ۰۳:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: rikhtehgaran
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 17 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 1 1,571 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۲۹ عصر
    آخرین ارسال: فرانک پورامین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان