امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه مشاورین برنامه ریزی شهری 95 ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری
[font=proxima-nova, 'Helvetica Neue', Arial, Helvetica, sans-serif]برای ثبت نام علاوه بر روشهای درج شده در پوستر میتوانید به لینک زیر بروید
[/font]

لینک گروه مشاورین ایران شهرساز-مهندس سرخوش و مهندس عاشوری

https://telegram.me/joinchat/04cc8280007...b0d560a096

یه چارت بهتون داده میشه و طبق اون برنامه، کتابهای پیشنهادی رو شما باید ت طول هفته با برنامه جلو برید تا وقتی به سر ماه رسید، کتابهایی که تو بودجه بندی شما بوده و اهمیت داشته تموم بشن

به نوعی برای یک مطالعه هدفدار و برنامه ریزی شده، و با حداقل پرت زمانی ، یه چارچوبی از کتب مهم در قالب زمان بندی مناسب ارائه میشه و برنامه ریزی برای شما تو اون قالب خواهد بود
[font=proxima-nova, 'Helvetica Neue', Arial, Helvetica, sans-serif]اولا شما تا حدودی از سردرگمی حجم انبوه 40-50 کتاب های شهرسازی و بسیاری از کتب کمک آموزش خارج میشید و میدونید که الان زمان کدوم کتابه؛ کدوم منبه اولویت داره، اصلا ایا باید فلان کتاب را بخانم؟ چقدر برای هر درس زمان بگذارم، زمان بندی روزانه ام به چه شکلی باشد؟ ایا درست جلو میروم و شیوه برنامه ریزی ام من را به هدف میرساند؟ و اینکه الان در چه جایگاهی قرار دارم و [/font]

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,911 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,030 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,000 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,331 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,619 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 5,006 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره طراحی تحلیل فضای شهری - رتبه 65 کنکور 94 Omid.Bz 53 10,864 ۱۳۹۴-۷-۳، ۰۷:۲۸ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,530 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان