امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی
سلام

وقتتون بخیر
من تازه با جمع شما آشنا شدم.میخواستم اگر امکانش هست راهنماییم کنید.من حدود دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره و شاغل هستم.دوبار کاملا نخونده آزمون ارشد طراحی شهری دادم و رتبه م بد نشد اما به دلایلی آزمون اسکیس ندادم.همه و مخصوصا از سمت محیط کار تشویق میشم برای ارشد معماری ولی الان که سایت شما رو دیدم دوباره وسوسه شدم برای طراحی شهری ضمن اینکه واقعا به مباحث شهرسازی علاقه دارم.حالا سوالم اینه باتوجه به اینکه امسال آزمون ارشد دیرتر برگزار میشه میتونم هم برای معماری و هم برای طراحی شهری بخونم؟ معماری بخاطر محل سکونت و شغلم میتونم به آزاد هم فکر کنم ولی طراحی شهری رو حتما باید دولتی قبول بشم.
پیشاپیش ممنون از وقتی که میذارید :)
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,627 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,197 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,937 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره زبان mojtaba.db 0 740 ۱۳۹۵-۶-۱۲، ۰۹:۴۵ عصر
آخرین ارسال: mojtaba.db
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,709 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره درس زبان بهزاد صائب 20 11,188 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۵:۴۴ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره طراحی دروس زبان تخصصی و مبانی طراحی شهری و تحلیل فضای شهری m.fallahdoust 12 4,000 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  منابع پیشنهادی به بنده جهت شرکت در آزمون ارشد معماری سال 95 ali_tavanaie 2 1,331 ۱۳۹۴-۹-۲۴، ۱۱:۱۰ صبح
آخرین ارسال: lind_o58
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,316 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,620 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
آخرین ارسال: alireza

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان