امتیاز موضوع:
  • 17 رأی - میانگین امتیازات: 2.53
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
رتبم دربرنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان
یادداشت یک داوطلب:
من رتبم در کنکور برنامه ریزی شهری 300 شده با مرحله دوم 50 درصد برا تکمیل ظرفیت روزانه گیلان چقدر شانس قبولی دارم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
الان کجا قبول شدین که نرفتین یا در حال تحصیلید؟
رتبه تون تو انتخاب اولتون که احتمالا دانشگاه تهران بوده چند شده بود؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    رتبه ی دانشگاه تهرانم 232 شده
    جایی قبول نشدم فقط یزد شیراز اصفهان تهران انتخاب کرده بودم تمام شبانه و روزانه ها

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    امسال کل ظرفیت اعلامی روزانه و شبانه دانشگاهها در برنامه ریزی شهری و منطقه ای 197 نفر بوده که خودتون هم میدونید رتبه آخرین نفر قبولی تو گیلان روزانه 83 بوده است.
    فکر کنم میتونید حدس بزنید چند نفر قبل از شما تو نویت هستند.(بماند اونایی که رتبه بهتری از شما داشته و تو دانشگاه آزاد یا پردیس یا غیرانتفاعی و حتی شبانه هم ثبت نام نموده اند، از تکمیل ظرفیت روزانه گیلان چشم پوشی نخواهند کرد.)

پاسخ
     سپاس شده توسط Brightness

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری alireza 0 16,780 ۱۳۹۶-۱۰-۲۴، ۰۱:۰۶ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 3 2,449 ۱۳۹۶-۸-۹، ۱۲:۴۳ صبح
    آخرین ارسال: dhiver1
      سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,032 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 0 1,617 ۱۳۹۶-۴-۲۴، ۰۲:۵۶ عصر
      دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 0 1,080 ۱۳۹۶-۴-۲۱، ۰۷:۰۰ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,885 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
    آخرین ارسال: gholamirayan
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,532 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,433 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
      ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 471 45,116 ۱۳۹۶-۲-۲۱، ۱۰:۱۵ عصر
    آخرین ارسال: nassi
      دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1 2,153 ۱۳۹۶-۲-۱۳، ۰۴:۳۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان