ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان
پیام یک داوطلب:
سلام مهندس
من شبانه رجایی آوردم
میخوام بدونم میتونم با شیراز یا همدان یا اصفهان عوض کنم ؟اصلا کار درستیه یا نه ؟ممنونم
آخرین ارسال های من :

2
RE: جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان
تا جایی که من در مورد تعویض رشته میدونم اینه که مثلا برق صنعتیو اورده باشین میتونین با کامپیوترش عوض کنیند چون پایین تره ولی در مورده تغییر دانشگاه بعید میدونم!! باید از سنجش بپرسین... اگر ساکن تهران هستین که اینکارو نکنیند. به خصوص که فرصتهای شغلی در تهران بهتره.. ولی اگر ساکن یکی از این شهرستانها هستین بله عاقلانست به نظرم

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza
3
اگه کسی از دوستان میخواد جابجایی انجام به منم از روزانه دزفول میخوام انتقالی به روزانه همدان بگیرم . چونکه شاغل هستم در شهر کرمانشاه و همدان نزدیکتره برام

آخرین ارسال های من :
    4
    ایا کسی نبود برای جابجایی از اصفهان - شیراز- یزد- همدان با دزفول؟؟؟؟
    2 تومن هم هدیه میدهم

آخرین ارسال های من :
    5
    یکی از اعضا قصد جابه جایی داره از روزانه همدان به شبانه شهید رجایی تهران

6
    دوستان کسي راجبه مهمان شدن در،دانشگاه بوعلي اطلاعات داره ؟؟؟ من روزانه دزفول قبول شدم

7
    از کسانی که طی چند روز گذشته رفته بودن سازمان سنجش پرسیدم که امکان جابجایی وجود نداره

آخرین ارسال های من :
    موضوعات مرتبط با این موضوع...
    موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
      جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1,193 2015-09-07، 11:27 AM
    آخرین ارسال: کرمانشاه
    کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
    آمار انجمن
    آخرين ارسال ها
    موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
      آموزش و مشاوره تخصصی با نرم افزار PLS 01-16 amindatcom دنیا70 سایر نرم افزارها
      مشاوره برنامه ریزی  مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور ... 01-16 mahshid -jm tornado26 مشاوره کنکور
      کتاب های آمادگی کارشناسی ارشد خانه شهرسازان 01-16 davd alireza کتابخانه شهرسازی(2)
      4 آزمون آنلاین رایگان گرایش برنامه ریزی شهری و طراحی شهری 01-14 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      خبر ویژه  لغو مصوبه کمسیون هم ارزی توسط هییت عمومی دیوان عدالت 01-12 maravia1979 omid623 سوالات
      طرح تفصيلي و بازنگري منطقه 6 اصفهان 12-25 niloofarny zahrash68 درخواست طرح جامع
      دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون کارشناسی ارشد سال 1397 سازمان سنجش 12-07 Sahab Sahab مشاوره برای کنکور مرحله اول
      مشاوره برنامه ریزی  کنکور برنامه ریزی شهری ۹۷ 12-02 Sbht Sbht مشاوره برای کنکور مرحله اول
      GISاستان ایلام 11-30 ماراویا alireza طرح تفصیلی شهرهای ایران dwg و gis
      مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 11-26 alireza milad93 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
      درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 11-26 mmmmm12345 milad93 برنامه ریزی شهری
      نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 11-26 alireza milad93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 11-26 alireza raha93 طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
      کمک فوری 11-26 hellena raha93 gis
      معنی  settlement layout چی میشه؟ 11-26 shiva99 raha93 مقالات انگلیسی
    با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
    جستجو
    جستجوی گوگل