امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان
پیام یک داوطلب:
سلام مهندس
من شبانه رجایی آوردم
میخوام بدونم میتونم با شیراز یا همدان یا اصفهان عوض کنم ؟اصلا کار درستیه یا نه ؟ممنونم
آخرین ارسال های من :

پاسخ
تا جایی که من در مورد تعویض رشته میدونم اینه که مثلا برق صنعتیو اورده باشین میتونین با کامپیوترش عوض کنیند چون پایین تره ولی در مورده تغییر دانشگاه بعید میدونم!! باید از سنجش بپرسین... اگر ساکن تهران هستین که اینکارو نکنیند. به خصوص که فرصتهای شغلی در تهران بهتره.. ولی اگر ساکن یکی از این شهرستانها هستین بله عاقلانست به نظرم

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
اگه کسی از دوستان میخواد جابجایی انجام به منم از روزانه دزفول میخوام انتقالی به روزانه همدان بگیرم . چونکه شاغل هستم در شهر کرمانشاه و همدان نزدیکتره برام

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    ایا کسی نبود برای جابجایی از اصفهان - شیراز- یزد- همدان با دزفول؟؟؟؟
    2 تومن هم هدیه میدهم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    یکی از اعضا قصد جابه جایی داره از روزانه همدان به شبانه شهید رجایی تهران

پاسخ
    دوستان کسي راجبه مهمان شدن در،دانشگاه بوعلي اطلاعات داره ؟؟؟ من روزانه دزفول قبول شدم

پاسخ
    از کسانی که طی چند روز گذشته رفته بودن سازمان سنجش پرسیدم که امکان جابجایی وجود نداره

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 556 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,612 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران alireza 1 1,273 ۱۳۹۴-۶-۱۶، ۱۱:۲۷ صبح
    آخرین ارسال: کرمانشاه
      درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 920 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,812 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه زهرا
      مشاوره بازار کار برنامه ریزی شهری بهتره یا طراحی شهری؟ Brightness 1 5,106 ۱۳۹۳-۸-۲۵، ۱۲:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      مشاوره بینالود بهتره یا ازاد؟ alireza 0 1,367 ۱۳۹۳-۸-۱۹، ۱۱:۱۹ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      دانلود پاورپوینت تمرینات ورزشی با توپ بدنسازی atelieahjam 0 1,404 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۴:۵۰ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      دانلود جزوه طراحی و آشنایی با استخر atelieahjam 0 1,345 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۰۲:۰۲ صبح
      دانلود کتاب شادابی و تناسب اندام با حرکات کششی - دکتر خشایار فخریان atelieahjam 0 946 ۱۳۹۳-۵-۲۷، ۱۲:۲۷ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان