ایران شهرساز را در تلگرام دنبال کنید

[-]
[-]

پشتیبانی 09120592515 ایمیل: iranshahrsaz@yahoo.com

[-]
[-]
امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
1
کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟
کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس متعلق به کیست؟
لطفا کارنامه نهایی تان را ایمیل کنید و1 ماه عضویت ویژه رایگان هدیه بگیرید.
email:
iranshahrsaz@yahoo.com
درصد اسکیس و رتبه مرحله اول و دانشگاه قبولی تان را درج کنید.
آخرین ارسال های من :

سپاس شده توسط: hannna
2
RE: کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟
رتبه مرحله اول 46- درصد اسکیس 55 % - برنامه ریزی شهری- هنر تهران - روزانه
رتبه نهایی 35 :|

آخرین ارسال های من :
 سپاس شده توسط: alireza ، Brightness ، Emian
3
RE: کارنامه نهایی 94 طراحی و برنامه ریزی شهری روی سایت سازمان سنجش-بالاترین درصد اسکیس؟
یکی از اعضا:
رتبه مرحله اول 84- درصد اسکیس 73 % - برنامه ریزی منطقه ای- تربیت مدرس تهران - روزانه
رتبه نهایی ؟

4
من رتبه مرحله اولم ۱۲۲ بود. ۵۵% زدم. از کجا رتبه نهایی رو ببینم؟

آخرین ارسال های من :
     سپاس شده توسط: کرمانشاه
    5
    طراحي شهري،رتبه مرحله اول ١٨٣ . ۴۴درصد اسکيس، دزفول روزانه

آخرین ارسال های من :
      6
      مرحله اول 141
      درصد تشریحی :57
      برنامه ریزی شهری علامه (شبانه)
      :(

آخرین ارسال های من :
       سپاس شده توسط: کرمانشاه
      7
      رتبه مرحله اول 99- اسکیس 60% شهید رجایی تهران
      آخرین ارسال های من :

زندگی شهرسازانه در شهر و دیگر هیچ...!
      خداوند روستا را آفرید
        و انسان شهر را

ولی شاعران آرمانشهر را آفریدند
      که حتی در خواب هم خواب آن را ندیدند

8
      سلام
      طراحی شهری . رتبه مرحله اول 198 . 71% اسکیس. رتبه نهایی 26 . دانشگاه شهید رجایی

آخرین ارسال های من :
      9
      بالاترین درصد اسکیس متعلق به رتبه 123 مرحله اول بود که رتبه کلشون شد 9 و دانشگاه شهید بهشتی آوردن . 98 درصد!

آخرین ارسال های من :
      10
      رتبه مرحله اول 52 اسکیس 75% رتبه نهایی 15 تربیت مدرس روزانه

آخرین ارسال های من :
        موضوعات مرتبط با این موضوع...
        موضوع نویسنده بازدید آخرین ارسال
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع haydariyan 2,112 1396-8-9، 12:43 صبح
        آخرین ارسال: dhiver1
          سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 1,116 1396-4-28، 02:40 عصر
        آخرین ارسال: alireza
          سوال و جواب تشریحی تحلیلی ارشد برنامه ریزی شهری 1396 alireza 801 1396-4-24، 02:56 عصر
          دانلود سوالات كنكورمرحله دوم ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 738 1396-4-21، 07:00 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 945 1396-3-20، 12:08 صبح
        آخرین ارسال: gholamirayan
          نتایج کنکور ارشد 96 آمد.... کارنامه های رتبه های 1 تا 4 رقمی alireza 938 1396-3-17، 10:44 عصر
        آخرین ارسال: nassi
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 798 1396-3-16، 06:03 عصر
          مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 637 1396-3-16، 06:03 عصر
          ((4))حالا درصد واقعی را بنویس!اول کلید را دانلود کن و در آخر رتبه ات را می سنجیم! alireza 31,055 1396-2-21، 10:15 عصر
        آخرین ارسال: nassi
          دانلود سوالات كنكور ارشد برنامه ریزی شهری سراسری 96 alireza 1,302 1396-2-13، 04:39 عصر
        کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
        آمار انجمن
        آخرين ارسال ها
        موضوع تاريخ, زمان  نويسنده آخرين ارسال کننده انجمن
          مشاوره  ثبت نام دکتری 58 دقیقه‌ی پیش moni_utopia alireza پرسش و پاسخ
          نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستای نامیله ملایر - همدان 19 نقشه 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه اتوکدی منطقه 21 تهران با فرمت dwg 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه اتوکدی استثنایی طرح هادی روستا ازناو ملایر - استان همدان 8-30 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          نقشه شبکه بندی و درجه بندی شهر آمل 8-27 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-1)
          درخواست رایگان  نظریه های برنامه ریزی شهری 8-27 mmmmm12345 alireza برنامه ریزی شهری
          غیر رایگان  دانلود طرح تفصیلی و جامع اصفهان(vip) 8-22 alireza alireza طرح،پروژه،نقشه(vip-2)
          مجموعه ای از قوانین مهم شورای عالی شهرسازی و معماری ایران کنکور ارشد و دکتر... 8-18 alireza alireza تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia پرسش و پاسخ
          درخواست غیر رایگان  کتاب سیر اندیشه ها 8-15 moni_utopia moni_utopia درخواست کتاب
          یه روز یه مهندسه.... 8-10 marziyeh.b kafsabizarin گفتگوی آزاد
          مردم محوری طرح یا تخصصی بودن طرح؟ 8-9 Urbanist asoa میز گرد
          جدید تاپیک جواب سوالات برنامه ریزی شهری،منطقه ای و مدیریت شهری باذکر منبع 8-9 haydariyan dhiver1 تالار گفتمان برنامه ریزی شهری
          محله ای با جغرافیای در هم تنیده؛ معرفی محله صفا 8-8 alireza alireza اخبار شهرسازی
          آدمک تک چشم وارد اینترنت شد 8-8 atelieahjam arezoo0884 گفتگوی آزاد
        با ارسال فایل و شرکت در موضوعات ایجاد شده و پاسخ به آنها ما را همراهی کنید.

[-]
        جستجو
        جستجوی گوگل