امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشاوره دانشجویان علامه طباطبایی لطفا بخوانید
 سلام دوستان
من برنامه ریزی شهری علامه (شبانه)  قبول شدم ولی اصلا خوشحال نیستم.چون یه دانشگاه کاملا انسانیه درسته واسه اون رشته ها خیلی شاخه ولی واسه ما نه...
نمی دونم حس خیلی بدی بهش دارم...حتی دارم به این فکر می کنم که اصلا نرم چون فکر می کنم وقت تلف کردنه

حالا از دوستانی که با این دانشگاه اشنایی بیشتری دارن یا در انجا تحصیل کردن میخواستم مشاوره بگیرم که نظرشون در این رابطه چیه؟ شما بودید چه می کردید؟ واقعا قدرت تصمیم گیری ندارم چون توان سال دیگه خوندن هم ندارم :(

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام .من خودم امسال با رتبه 87 برنامه ریزی علامه اوردم .من مخالف این حرف شما هستم که محیط دانشگاه انسانیه .گرایش همون گرایشیه که در تمام دانشگاهها ارائه میشه و ربطی به انسانی بودن دانشگاه نداره.من با وجود اینکه منطقه ای علم وصنعت اوردم اما گرایش به دانشگاه ترجیح دادم .این دیگه بستگی به خودتون داره که دانشگاه یا جوش براتون مهم باشه یا گرایش

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط E.Y.I
ممنون از شما دوست عزیز بابت پاسختون

پاسخ
سلام دوست عزیز به نظرم حق داری نظرت این باشه واقعا حتی روزانه دانشگاه علامه چنگی به دل نمیزنه نسبت به دانشگاه های دیگه استان تهران واقعا ضعیفه از نظر امکانات مکان و وسعت حالا که دیگه شبانه هم هست به نظرم یک سال بمونید بهتره چون شهریه بالایی داره شبانه از نظر اساتید هم دانشگاه اساتید مجرب و قوی داره اما نمیدونم گرایش برنامه ریزی شهری هم همین استاد ها رو داشته باشه به نظرم اگه امکانش واست فراهم هست یه سال بیشتر بمون و بهتر قیول شو

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط E.Y.I
    سلام من دانشگاه علامه طباطبایی قبول شدم الانم ترم3 هستم.بنظرم دکتر لطیفی+دکتر خاکساری+دکتر شیخی و سایر اساتید از برترین اساتید حوزه شهرسازی و مجرب ترین ها هستند .... میتونید رزومه را در اینترنت ببینید.
    درسته دانشکده جوش هنر نیست و انسانیه تا اخر عمر که قرار نیس اونجا باشید
    بنظرم یک سال عمر آدم حیفه واقعا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط E.Y.I ، z.s
      (۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۷:۲۶ صبح)شهابیسا نوشته است: سلام من دانشگاه علامه طباطبایی قبول شدم الانم ترم3 هستم.بنظرم دکتر لطیفی+دکتر خاکساری+دکتر شیخی و سایر اساتید از برترین اساتید حوزه شهرسازی و مجرب ترین ها هستند .... میتونید رزومه را در اینترنت ببینید.
      درسته دانشکده جوش هنر نیست و انسانیه تا اخر عمر که قرار نیس اونجا باشید
      بنظرم یک سال عمر آدم حیفه واقعا

ممنون از راهنماییتون ...درست می فرمایید

پاسخ
      منم علامه قبول شدم تقریبا اولش همین حس شما رو داشتم ولی وقتی فهمیدم امثال دکتر لطیفی و دکتر خاکساری اونجا تدریس می کنن کاملا نظرم عوض شد .
      در مورد انسانی بودن هم نظرم اینه که ماهیت شهرسازی و به خصوص برنامه ریزی شهری بیشتر انسانیه تا هنر و اینکه جو علامه انسانیه یه نکته مثبته برامون تا منفی
      آخرین ارسال های من :

... خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد
      پاسخ
      اره اومدم ثبت نام کردم اونقدا هم که فکر میکردم بد نبود...مرسی ازشما
      فقط من برگشتم مشهد اگر کلاس تشکیل شد بی زحمت پیام خصوصی بدین
      خخخخ
      مرسی

پاسخ
      حسنی که علامه نسبت به بقیه دانشگاه ها داره اینه که تو همه دانشگاه های دیگه یه دید کالبدی به شهرسازی دارن اما علامه با توجه به اینکه تو دانشکده علوم اجتماعی هست بیشتر دید اجتماعی بهتون میده
      یادتون نره ما (شهرسازی) تسهیل گر اجتماعی هستیم
      تازه الان برید مقالات و پایان نامه های دانشگاه های کشورهای اروپایی و امریکایی رو نگاه کنید بیشترشون با دید اجتماعی به شهرسازی نگاه میکنن

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
       سپاس شده توسط ruhullaershadi
      اگر واقعا از این بعد اجتماعی به شهرسازی توجه کنن خب خیلی خوبه ...چون هدف اصلی شهرسازی بیشتر معطوف به این قضیه باید باشه تا کالبد...البته باید دید ایا وقعا اجتماعی بودن دانشکده به این موضوع ربط پیدا میکنه؟
      مرسی از پیامتون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        دوستان مشهدی لطفا کمک کنید Mohsenurbanism 0 518 ۱۳۹۵-۲-۴، ۱۱:۲۳ عصر
      آخرین ارسال: Mohsenurbanism
        انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,251 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: atete
        آیا حقی در مرحله دوم 94 گرفته شده است؟پیام رتبه 35 را بخوانید alireza 6 2,813 ۱۳۹۴-۶-۱۲، ۱۲:۱۳ عصر
      آخرین ارسال: meisam1360
      Wink دوستانی که برنامه ریزی شهری میخونید راهنمایی کنید لطفا happy67 4 2,083 ۱۳۹۴-۱-۱۹، ۱۲:۵۱ عصر
      آخرین ارسال: m70
        درخواست رایگان لطفا راهنماییم کنید raoof 4 2,278 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۱:۴۱ عصر
      آخرین ارسال: raoof
        رتبه 207 علامه طباطبایی...تردید ایشان در رفتن برای مرحله2(همراه با سند) alireza 3 1,731 ۱۳۹۳-۶-۴، ۰۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: alireza
      Information لطفا کمکم کنید ali50 2 1,627 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۳:۱۲ عصر
      آخرین ارسال: ali50
        لطفا رتبه واقعي تونو به اضافه رتبه تخميني مدرسان شريف بزارين اينجا ممنون radan 9 11,843 ۱۳۹۱-۳-۶، ۰۵:۱۰ عصر
      آخرین ارسال: farza
        سوال مهم از دانشجویان برنامه ریزی آزاد قزوین(لطفا راهنمائیم کنین) archopedia 1 1,746 ۱۳۹۰-۶-۳۰، ۰۹:۳۸ عصر
      آخرین ارسال: saeed nasiri majd
        سوال از دانشجویان علوم تحقیقات 0RKIDEH 0 1,236 ۱۳۹۰-۶-۱۲، ۰۹:۴۴ صبح
      آخرین ارسال: 0RKIDEH

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان