امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 2.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان...
با عرض سلام وخسته نباشید. یه سوال داشتم.

من در کد رشته 1350 ازمون دادم (مجموعه برنامه ریزی شهری و منطقه ای و مدیریت شهری). سوالی که داشتم این بود الان 22 تا رتبه برابر تعداد انتخاب رشته هام برام اومده. و من دلیل تفاوت اینارو نمیدونم.
و اینکه دانشگاههای شهر تهران تا 96 نفر رو میگرفتن در حالیکه الان اخرین رتبه قبولی تو دانشگاههاش 70 هست. الان اون بقیه کجان؟ داستان چجوریه؟ من اصن متوجه نمیشم. خب اون 26 نفر اگه شهر دیگه زدن پس بارتبه های بالاتر باید جایگزین میشد.ممنون میشم یه توضیح ب من بدین که من متوجه این رتبه ها و ... بشم و بتونم بفهمم چرا نتونستم تهران قبول شم.
من رتبه مرحله اولم حدود 220 بود و ازمون عملی 56% زدم. و به گفته خیلیا باید حداقل شبانه علامه قبول میشدم. اما الان روزانه بابلسرو اوردم. و چون از کارشناسی به ارشد تغییر رشته دادم اطلاعاتم راجع به رتبه بچه ها و ... ضعیفه و با کسی از بچه ها و یا اساتید در ارتباط نیستم. ممنون میشم کمکم کنید.
باتشکر. ممنون
آخرین ارسال های من :

پاسخ
برو خداتو شکر کن علامه نیاوردی من 140 بودم 57 درصد زدم علامه شبانه اوردم الان دارم میزنم تو سرم ..دانشگاه بابلسر بهشته
علامه داغون قبول شدم تازه باید کلی پول ترم و پول خوابگاه بدم
اشتباه کردم اشتباااه

آخرین ارسال های من :
پاسخ
بهر حال دانشگاه تو تهران مزایایی داره که بقیه شهرها نداره. اساتید بهتر امکانات بهتر و ...
در عین حال تبریک میگم بهتون و موفق باشید :)

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام منم بابلسر قبول شدم رتبه مرحله یکم 156 بود تحلیل 48 زدم به نظرم خیلیم عالیه چون شبانه علامه و حتی هنر تهران به پای روزانه بابلسر نمیرسه برو خداتو شکر کن در ضمن دانشگاه علامه دانشکده کوچیکیه که فقط تعریف استاداش هست و امکانات دیگه ای نداره

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      سلام
      من دانشگاه امام رضا مشهد مجازی قبول شدم...برم واقعا؟ یا با توجه به اینکه کنکور امسال دیرتر برگزار میشه بخونم واسه سال دیگه؟
      خواهشا کمک کنید که بدجور موندم

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        تبریک میگم بهتون.
        من که هیچ اطلاعاتی درباره دانشگاه مازندران و گروه شهرسازیش ندارم. امیدوارم که اساتیدش خوب باشه چون تقریبا هیچ راه دیگه ای ندارم :|

پاسخ
        سلام.
        به نظر من که اگر خونده بودین امسال ودانشگاه امام رضا رو آوردین که برین و بخونین. چون معلوم نیس سال دیگه بخوان چه داستانی دربیارن سر ازمون پروژه. ولی اگه نخونده بودین تلاش و شانستونو امتحان کنین .

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
        موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹6 alireza 0 966 ۱۳۹۶-۳-۱۷، ۰۹:۱۲ عصر
        آخرین ارسال: alireza
          برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,011 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
        آخرین ارسال: yalda118
          سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 790 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر
          مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,478 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
          اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 606 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
          انتشار كارنامه نتايج اوليه و نحوه تكميل فرم انتخاب رشته‌هاي تحصيلي اينترنتی ارشد 95 alireza 0 699 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۸:۱۲ عصر
          آیا با رتبه 1000 امیدی برای قبولی تو شبانه یا غیر انتفاعی هست یا نه؟ alireza 2 1,621 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۰۱:۴۶ صبح
        آخرین ارسال: khansa
          پذیرش 167 نفر (+15)روزانه و 60 نفر(+16) شبانه گرایش های برنامه ریزی شهری 95 alireza 0 774 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۵۲ عصر
          دانلود دفترچه راهنمای انتخاب رشته کنکور ارشد ۹۵ alireza 0 1,012 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۷:۴۵ عصر
          پذیرش 152 نفر روزانه و 44 نفر شبانه سال 94 گرایش های برنامه ریزی شهری-روزانه alireza 2 1,566 ۱۳۹۵-۳-۲۷، ۰۳:۵۵ صبح
        آخرین ارسال: ryeram7

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان