امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کنکور امسال واقعا بی انصافی بود!!
کنکور امسال واقعا بی انصافی بود!!
اخه مگه میشه دو تا از رتبه های 200 طراحی شهری دانشگاه تهران روزانه قبول شن اون وقت رتبه 35 هیجا قبول نشه، رتبه 100 با اسکیس 70 بره تبریز و ....؟
البته شدنش که میشه.. خدمت کسایی که میگن سوال لو نرفته باید عرض کنم که اتفاقا دست بر قضا همین دوستای گرامی سوال رو خریده بودند.
من که راضی نیستم.
واقعا متاسفم که باید انقدر ارزش درس و تحصیل بیاد پایین که هرکی همین جوری بره روی صندلی دانشگاه بشینه.

هییییی تا بوده همین بوده...

آخرین ارسال های من :
پاسخ
رتبه 22 طراحی شهری هم با اسکیس 10 درصد غیرانتفاعی قبول شدند و رتبه شون حدود 400 شده است
آخرین ارسال های من :

پاسخ
رتبه 35 قبول شدند اگر منظورتان جناب رحمانی می باشد.

پاسخ
سلام . کلا کنکور شهرسازی خطرناکترین کنکور ارشد هست به نظرم. من رشته کارشناسیم غیر مرتبط بود و به دلیل علاقه کنکور این رشته شرکت کردم. خدا رو شکر با رتبه ۱۲۲ و ۵۵% مرحله دوم برنامه ریزی منطقه ای علم و صنعت قبول شدم. ولی اصلا قابل پیش بینی نیست مرحله دوم. امیدوارم این رشته هم مثل سایر رشته ها تک مرحله ای بشه . چون واقعا با سه تا شیت سواد شهرسازی یک داوطلب مشخص نمیشه...

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
     سپاس شده توسط foroogh.r

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      سوال و جواب اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری سال 1396 alireza 0 1,295 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۳۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      ویژه اسکیس طراحی شهری ، درس هایی از مرحله اول ، مهم برای مرحله دوم کنکور 96 alireza 0 1,035 ۱۳۹۶-۲-۱۶، ۰۹:۲۷ عصر
      کارنامه شرکت کنندگان در کنکور کارشناسی ارشد طراحی شهری ehsan_de 7 14,620 ۱۳۹۶-۱-۲۷، ۰۶:۳۳ عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس مبانی کنکور طراحی شهری 1396 alireza 2 1,478 ۱۳۹۶-۱-۲۳، ۰۴:۰۱ عصر
      20 تست شبیه سازی شده درس تحلیل فضای شهری کنکور طراحی شهری 1396 alireza 1 1,228 ۱۳۹۶-۱-۱۹، ۰۲:۱۵ صبح
    آخرین ارسال: nasim ashrafi
      ۲۵ تست شبیه سازی شده درس مباحث شهرسازی کنکور ارشد 1396 alireza 0 935 ۱۳۹۵-۷-۱۸، ۰۱:۰۷ صبح
      مجموعه شیت بندی اسکیس کنکور ارشد طراحی شهری 96 alireza 0 1,410 ۱۳۹۵-۵-۲۲، ۱۲:۵۷ صبح
      دانلود سوال کنکور اسکیس طراحی شهری 95 - آزمون 8 مرداد 95 alireza 6 3,303 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۱:۳۹ عصر
    آخرین ارسال: 6zahra9
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری نهم alireza 0 895 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۱ صبح
      شیت های رتبه 41 کنکور سراسری ویژه تحلیلی_تشریحی برنامه ریزی شهری سری هشتم alireza 0 633 ۱۳۹۵-۵-۲، ۰۱:۳۱ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان