امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 1.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانشگاه علامه طباطبایی خوبه؟گرایش قبولی ام برنامه ریزی شبانه است
سلام. وقت بخیر من امسال در دانشگاه علامه طباطبایی گرایش برنامه ریزی شهری قبول شدم .منتها شبانه است  و می خوام بدونم که به نظرتون چطور دانشگاهی هست ... ایا اعتبار داره یا خیر
آخرین ارسال های من :

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار- آیدا سادات قطب، رتبه 10 برنامه ریزی شهری a.gh 14 8,923 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۲۳ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  برنامه هفته نوزدهم طراحی شهری ریحانه 3 2,706 ۱۳۹۴-۱۲-۲۱، ۰۴:۵۴ عصر
آخرین ارسال: a.rahmani?
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,393 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,022 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,613 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,987 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره کنکور برنامه ریزی شهری. جواد ملکی رتبه 12 سال 94 malekijavad72 17 5,516 ۱۳۹۴-۷-۲، ۰۱:۵۵ عصر
آخرین ارسال: mahan
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مبانی نظری برنامه ریزی شهری 95- روح الله ارشادی رتبه 46 ruhullaershadi 19 5,127 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۷:۰۵ صبح
آخرین ارسال: ruhullaershadi
Big Grin مشاوره برنامه ریزی برنامه مطالعاتی تابستان 94 farzaan 10 4,792 ۱۳۹۴-۵-۲۳، ۰۱:۲۹ عصر
آخرین ارسال: farzaan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان