امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جابه جایی طراحی شهری روزانه همدان با شبانه یا روزانه تهران
ﻣﻦ ﺍﺭﺷﺪ ﻃﺮﺍﺣﻲ ﺷﻬﺮﻱ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ﻫﻤﺪﺍﻥ ﻗﺒﻮﻝ ﺷﺪﻡ ﻛﻪ ﺑﻪ ﺩﻻﻳﻞ ﻣﺨﺘﻠﻒ ﺷﺨﺼﻲ ﺗﻤﺎﻳﻞ ﺑﻪ ﺟﺎﺑﺠﺎﻳﻲ ﺑﺎ ﻳﻜﻲ ﺍﺯ ﺩﺍﻧﺸﻜﺎﻩ ﻫﺎﻱ ﺗﻬﺮﺍﻥ ﺭﺍ ﺩﺍﺭﻡ ـ ﺷﺒﺎﻧﻪ ﻳﺎ ﺭﻭﺯﺍﻧﻪ ـ ﻫﺮﻛﺪﺍﻡ ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻧﻲ ﻛﻪ ﺗﻤﺎﻳﻞ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺗﻘﺎﺿﺎ ﻣﻲ ﺷﻮﺩ ﻛﻪ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺟﻨﺎﺏ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺩﻫﻘﺎﻥ ﻣﺪﻳﺮ ﺳﺎﻳﺖ ﺍﻳﺮﺍﻥ ﺷﻬﺮﺳﺎﺯ ﺩﺭ ﻣﻴﺎﻥ ﺑﻜﺬﺍﺭﻧﺪ

ﻣﻤﻨﻮﻥ
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام،من دزفول قبول شدم،به دلايل مشغله کاري، و شاغل بودن نميتونم برم دزفول ،شما قصد جابجايي رو نداريد؟؟؟ شيريني هم محفوظ ،ممنون ميشم پاسخ بدين،نياز مبرم دارم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      راهنمایی در رابطه با راه پیش رو mojtaba.db 1 556 ۱۳۹۵-۵-۱۰، ۰۳:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: mojtaba.db
      ارشد عمران اگر بگیرم ایا حق محاسبه.نظارت و اجرا و.طراحی مانند یک مهندس عمران هست alireza 2 1,540 ۱۳۹۴-۶-۲۷، ۰۷:۲۴ صبح
    آخرین ارسال: foroogh.r
      کارشناسی رشته معماری دانشگاه شیخ بهایی بهتره یا ازاد خوراسگان alireza 2 1,612 ۱۳۹۴-۶-۲۴، ۰۱:۵۶ عصر
    آخرین ارسال: foroogh.r
      جابه جایی شبانه رجایی با شیراز یا همدان یا اصفهان alireza 6 1,130 ۱۳۹۴-۶-۱۴، ۰۵:۳۲ عصر
    آخرین ارسال: barana
      ادامه تحصیل در مقطع ارشد طراحی شهری قصد رفتن به المان alireza 1 1,558 ۱۳۹۴-۵-۲۸، ۱۱:۰۰ صبح
    آخرین ارسال: fereshtehr89.
      درخواست رایگان تکمیل پایان نامه ارشد طراحی شهری با موضوع "ارائه دستور کار میدان شهری پیاده مدار ... maryam azari 0 920 ۱۳۹۴-۵-۱۳، ۱۰:۳۱ صبح
    آخرین ارسال: maryam azari
      ‎ با لیسانس میتونم توی قسمت کارشناسی شهرسازی شهرداری کار کنم؟ alireza 3 2,812 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۳:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: فاطمه زهرا
      رشته شهرسازی باطراحی شهری یکی هستند alireza 1 2,069 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۳۳ عصر
    آخرین ارسال: Brightness
      آیاجغرافیای برنامه ریزی شهری شاخه مسکن نظام مهندسی دارد alireza 0 1,737 ۱۳۹۳-۱۱-۷، ۰۴:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      مشاوره در آزمون ارشد برنامه ریزی شهری روند انجام کار(بستن شیت ها) به چه شکله؟ Narcis.s 2 2,308 ۱۳۹۳-۹-۱۹، ۰۲:۱۸ عصر
    آخرین ارسال: khansa

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان