امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز
درخواست یک داوطلب:
متقاضی جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز هستم اگر کسی میخواد اطلاع بدهد.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام.
من تهران مرکز برنامه ریزی شهری قبول شدم. حاضرم انصراف بدم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    سلام در حال مذاکره با شخص دیگری هستند.

پاسخ
    من علوم تحقیقات تهران طراحی شهری قبول شدم اگه کسی بخاد خاضرم جابه جا شم

آخرین ارسال های من :
      پاسخ

موضوع‌های مشابه…
      موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
        سوالات ارشد برنامه ریزی شهری 1396 با جواب تشریحی alireza 0 2,008 ۱۳۹۶-۴-۲۸، ۰۲:۴۰ عصر
      آخرین ارسال: alireza
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 1 1,859 ۱۳۹۶-۳-۲۰، ۱۲:۰۸ صبح
      آخرین ارسال: gholamirayan
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 26 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 96 alireza 0 1,513 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 20 کشور در گرایش طراحی شهری 96 alireza 0 1,416 ۱۳۹۶-۳-۱۶، ۰۶:۰۳ عصر
        دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون ارشد برنامه ریزی و طراحی شهری آزاد 1396 alireza 0 1,070 ۱۳۹۵-۹-۱۸، ۰۲:۴۳ صبح
        مصاحبه اختصاصی سایت ایران شهرساز با رتبه 2 کشور در گرایش برنامه ریزی شهری 95 alireza 1 1,131 ۱۳۹۵-۴-۳۰، ۰۷:۵۴ عصر
      آخرین ارسال: f.e
        شیت طرح توسعه شهری با رویکرد توسعه پایدار تحلیلی تشریحی ارشد برنامه ریزی شهری alireza 0 1,225 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۳:۱۰ صبح
        شیت ساماندهی سکونت گاه غیر رسمی با رویکرد نوزایی شهری تحلیلی تشریحی برنامه ریزی شهری alireza 0 960 ۱۳۹۵-۴-۱۶، ۰۱:۳۸ صبح
        برای انتخاب رشته شهرسازی مباحث برنامه ریزی شهری و مدیریت شهری با هم فرق دارن؟ alireza 2 1,014 ۱۳۹۵-۴-۱۲، ۰۵:۱۴ صبح
      آخرین ارسال: yalda118
        سوالاتی در مورد شبانه یزد و قبولی با رتبه 700 alireza 0 792 ۱۳۹۵-۴-۹، ۰۹:۱۰ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان