امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست نمونه پروژه بزرگ مقیاس در بافت های فرسوده ( تجارب جهانی )
دوستان سلام. ممنون میشم اگه نمونه یک تجربه جهانی در نوسازی بافت فرسوده که تو اون یه پروژه بزرگ مقیاس انجام شده را بهم بدین یا بهم معرفی کنین. مثلا مثل پروژه "لیورپول 1" که یه پروژه تو یه زمین 17 هکتاری بود.
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ
دوست  عزیز اطلاعاتم در همین حد بود.یکی از پروژه های بسیار موفق نوسازی.

[rtl]Newcastle  Gateshead[/rtl]
[rtl]توسعه بارانداز متروکه ساحل رودخانه  Tyne[/rtl]

باززنده سازی حاشیه رود " تری فارل "

[rtl]مرکز موسیقی و پل هزاره "Foster "[/rtl]

[rtl]موزه " Bultic " برای هنرهای معاصر[/rtl]

[rtl]موزه " Sage Gateshead[/rtl]

نه تنها باعث شکوفائی محدوده شد بلکه براقتصاد نواحی همجوارنیزاثر گذاشت .( نواحی متروکه سمت دیگر ساحل ). فرهنگ و اقتصاد توامان.[/b][/font][/size][/color][/rtl]

آخرین ارسال های من :
پاسخ
عالی بود واقعا. ممنون. وقتی ترجمه کردم حتما براتون میل میکنم.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مقاله 47 مقاله " در حیطه بافت فرسوده" faezeh1372 10 9,792 ۱۳۹۵-۱۲-۱۰، ۰۱:۱۶ عصر
آخرین ارسال: pari32184
  مقاله فرصت های احیاء در سیر تحول بنای تاریخی از زمان خلق تا زوال اثر تلگرام1 0 1,593 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۵ صبح
آخرین ارسال: تلگرام1
  مقاله ضوابط طراحی معماری در بافت تاریخی تلگرام1 0 1,899 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۱ صبح
آخرین ارسال: تلگرام1
  فرزانه پورحیدر شیرازی-جایگاه نظام اخذ بهای خدمات شهری و نحوه ارائه خدمات در شهرداریها farzanepoorheydar 0 1,406 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۶:۵۶ عصر
آخرین ارسال: farzanepoorheydar
  فرزانه پورحیدر شیرازی-جایگاه طرح های CDS در نظام رشد و توسعه شهری(شهر قزوین) farzanepoorheydar 0 1,371 ۱۳۹۴-۱۰-۱۵، ۰۶:۴۰ عصر
  فرزانه پورحیدر شیرازی-عوامل موثر بر مشارکت مردمی در مداخله در بافت های فرسوده farzanepoorheydar 0 1,724 ۱۳۹۴-۱۰-۵، ۰۲:۴۷ عصر
  افت فرسوده امنیت اجتماعی و ایجاد حیات مدنی میلاد صفاری73 0 2,214 ۱۳۹۴-۸-۱۸، ۰۴:۴۹ عصر
آخرین ارسال: میلاد صفاری73
  بررسي بافت فرسوده شهر كاشمر (خراسان رضوي) hossein51 0 1,559 ۱۳۹۴-۷-۲۴، ۰۸:۳۶ صبح
آخرین ارسال: hossein51
  تحلیل بافت فرسوده شهری برمبنای مشارکت جمعی ساکنان با بهره گیری از تکنیک swot U.D.SG 0 2,000 ۱۳۹۴-۵-۱، ۰۱:۰۲ صبح
آخرین ارسال: U.D.SG
  نقش الگوي مشارکت مردمي در بهسازي و نوسازي بافت هاي فرسوده محله عامري اهواز U.D.SG 0 1,771 ۱۳۹۴-۴-۳۱، ۰۹:۱۷ عصر
آخرین ارسال: U.D.SG

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان