امتیاز موضوع:
  • 11 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محل تشکیل کلاسای پردیس دانشگاه تهران همون ساختمون خوده دانشگاه تهرانه؟
به احتمال قوي توي ساختمان اختصاصي دانشكده شهرسازي باشه. تقاطع خيابان ايتاليا و وصال شيرازي
آخرین ارسال های من :

شهر من,من به تو می اندیشم نه به تنهایی خویش,و از پس شیشه تو را می بینم که گرفتی مرا در بر خویش
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

پیام‌های داخل این موضوع
RE: محل تشکیل کلاسای پردیس دانشگاه تهران همون ساختمون خوده دانشگاه تهرانه؟ - توسط zolatan - ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۳:۳۴ عصر

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  طراحی شهری دانشگاه هنر اصفهان،بایدها و نبایدها به قلم دانشجو marzieh gh 0 966 ۱۳۹۵-۴-۹، ۱۱:۲۵ عصر
آخرین ارسال: marzieh gh
  مطلبی برای تعمق در مورد دانشگاه و آینده تان(انتخاب رشته ارشد) alireza 5 1,499 ۱۳۹۵-۴-۶، ۰۲:۲۸ صبح
آخرین ارسال: alireza
  اعلام رشته محل‌هاي جديد و برخي اصلاحات دفترچه راهنماي انتخاب رشته ارشد 1395 alireza 0 613 ۱۳۹۵-۴-۵، ۰۲:۳۹ عصر
  از لحاظ محیط خوابگاه سطح علمی دانشگاه اصفهان بهتره یا دانشگاه یزد alireza 0 879 ۱۳۹۵-۳-۳۱، ۰۲:۲۸ صبح
  كارت ورود به جلسه دانشگاه آزاد 1395 اومد alireza 2 1,488 ۱۳۹۵-۳-۱۳، ۰۱:۱۱ عصر
آخرین ارسال: yalda118
  نتایج ارشد 94 اعلام شد-محل قبولی شما ... alireza 48 9,718 ۱۳۹۵-۲-۲۳، ۰۳:۱۱ عصر
  پردیس دانشگاه تهران قبول شدم اطلاع ندارید هزینش تقریبا چقدره؟! alireza 5 2,310 ۱۳۹۴-۷-۱۱، ۰۱:۱۹ عصر
آخرین ارسال: meisam1360
  جابه جایی آزاد قزوین با علوم وتحقیقات یا تهران مرکز alireza 3 1,731 ۱۳۹۴-۶-۱۸، ۰۲:۳۰ صبح
آخرین ارسال: زندی
  انتخاب رشته دانشگاههای تهران و اینکه حداقل شبانه علامه قبول میشدم الان... alireza 6 2,272 ۱۳۹۴-۶-۱۵، ۰۳:۴۱ عصر
آخرین ارسال: atete
  غیرانتفاعی مجازی نورطوبی تهران ، من طراحی شهری اونجا قبول شدم برم براثبت نام یا ن alireza 0 897 ۱۳۹۴-۶-۱۳، ۰۲:۴۴ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان