امتیاز موضوع:
  • 29 رأی - میانگین امتیازات: 2.9
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
همکاری؟شما؟؟چرا؟؟؟
سلام به شما مهندس شهرساز یا معمار و رشته های مرتبط
اینجانب با تمام وجودم تلاش میکنم که بهترین ها را در اختیار شما قرار دهم و شما را از سردرگمی در سایت ها و وبلاگ های بیشمار در دنیای وب بی نیاز کنم.البته با همکاری چند نفر از مهندسان گرامی

اما چرا؟؟

چرا فقط چند مهندس که از فعالیتشان در سایت میتوانید اسامی آنها را بیابید باید در سایت فعالیت کنند در این سایت روزانه بین 25-30 کاربر مهندس ثبت نام میکند و شما که مطمئنم مطالب بسیار خوبی دارید که میتوانید آنها را در سایت برای استفاده دوستان خود قرار دهید فقط دانلود و استفاده میکنید و میروید. البته من انتظار ندارم ولی خوب ....

جهت اطلاع شما طبق آمار سایت آلکسا این سایت برتر از سایت های دیگر شهرسازی است خودتان میتوانید به سایت www.alexa.com بروید و سایت های شهرسازی را جستجو کنید بعد پی خواهید برد که رتبه این سایت با اینکه کمتر از 3 ماه از شروع بکارش میگذرد از خیلی از سایتهای بزرگ شهرسازی و معماری ایران جلو تر است و این را می طلبد که شما مطالب خود را با نام خود برای همیشه در دنیای وب ثبت نمایید.

این سایت در حال حاضر روزانه بیش از 2000 بازدید روزانه دارد و حداقل ورودی این سایت از گوگل روزانه بیش از 350میباشد.

این هم تصویر آمار سایت در این چند روز

.jpg   آمار سایت ایران شهرساز.jpg (اندازه: 85.8 KB / تعداد دفعات دریافت: 26)
آخرین ارسال های من :

پاسخ
مهندس شرمنده ام کردید چشم با اینکه فعالیتم در سایت ضعیف بوده ولی حتما براتون مطالب خوبی میزارم.
واقعا از شما تشکر میکنم امیدوارم همیشه پر انرژی همانند این 3 ماه به کار خودتون ادامه دهید شاید خیلی از مهندسان هنوز با فکر شما که خدمت رایگان و صادقانه است آشنا نشده اند.
ولی من مطمئن هستم که بزودی و بعد از آزمون ارشد آزاد که 2 روز دیگه به پایان میرسه این سایت پویاتر از قبل خواهد شد.
با تشکر از شما و تمام اعضای مهندس این سایت

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
faghat midoonid mohandes yek moshkeli hast !!ke ertebate bazi az mafahim e ke moshkele ma bazi az matalebra nemisoonim bayad dar kodoom ghesmat gharr dahim shayad bi ertebatt bashe va hata ertebate anra dar anjoman nemibinim valli ba in hal chashm ma dar khedmatim :)

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza
(۱۳۹۰-۲-۲۲، ۰۱:۳۰ عصر)mah.architect نوشته است: faghat midoonid mohandes yek moshkeli hast !!ke ertebate bazi az mafahim e ke moshkele ma bazi az matalebra nemisoonim bayad dar kodoom ghesmat gharr dahim shayad bi ertebatt bashe va hata ertebate anra dar anjoman nemibinim valli ba in hal chashm ma dar khedmatim :)

سلام مهندس

شما هر کجا که بی نظمی مشاهده کردید اعلام کنید یا یک چارت مشخص برای معماری طراحی کنید(عذر) و برام میلش کنید تا من دقیقا شبیه اون را پیاده کنم و مطالب را سر وسامان بدهم .

با تشکر از شما

پاسخ
 سپاس شده توسط mah.architect
سلام مهندس
چشم من هم سعی میکنم که در سایت بیشتر از قبل فعالیت کنم.
و از مهندسانی که در سایت فعالیت میکنند هم تشکر میکنم.
به امید روزهای بهتر

آخرین ارسال های من :
پاسخ
سلام
با توجه به گرفتاری ام در دو ماه گذشته و وضعیت کنونی سایت همکاری بیشتر شما در روند سایت تاثیر بسزایی خواهد داشت.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  اطلاعیه فعالیت مجدد در سایت با همکاری شما و کنکوری های عزیز از شنبه 10 بهمن 94 بعد از مدتی alireza 1 967 ۱۳۹۴-۱۱-۱۰، ۰۸:۳۲ عصر
آخرین ارسال: alireza
  اطلاعیه درخواست همکاری و احیا و بازسازی فایل های حذف شده تایپک ها (لطفا و حتما مشارکت نمایید) atelieahjam 14 4,495 ۱۳۹۳-۷-۲۱، ۰۳:۱۴ عصر
  دعوت به همکاری بعنوان مدیر آزمایشی و مدیر بخش در سایت ایران شهرساز alireza 1 1,774 ۱۳۹۳-۴-۹، ۰۳:۰۷ صبح
آخرین ارسال: godonly.
  جشن 70 هزار عضو ایران شهرساز و نقاط قوت و ضعف ایران شهرساز از دیدگاه شما alireza 4 2,186 ۱۳۹۳-۳-۳۱، ۱۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: atelieahjam
  درخواست همکاری با اساتید و یا مهندسین و دانشجویان دارای تجربه در زمینه آموزش در سایت alireza 60 20,188 ۱۳۹۳-۲-۱۸، ۰۲:۰۸ صبح
  نتیجه نظرسنجی: 135 نظر>>به نظر شما ایران شهرساز در ماه گذشته عملکرد مثبتی داشته است؟ alireza 8 2,363 ۱۳۹۳-۲-۱۶، ۱۲:۳۲ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  تقدیر از مدیران ایران شهرساز و پایان همکاری alireza 3 1,640 ۱۳۹۳-۱-۲۴، ۰۸:۳۷ صبح
آخرین ارسال: Brightness
  امضای شما= نزدیک شدن به آزادی 5 سرباز به اسارت گرفته شده alireza 9 1,808 ۱۳۹۲-۱۲-۲۱، ۰۴:۱۶ عصر
آخرین ارسال: نعیمه حیدری
  بهترین خبر در آستانه سالگرد افتتاح سایت را شما پیشنهاد دهید alireza 23 6,168 ۱۳۹۲-۱۲-۴، ۱۰:۵۹ عصر
  آگهی استخدام>>همکاری و عقد قرارداد رسمی ایران شهرساز با دانشگاه علم و فرهنگ alireza 3 1,756 ۱۳۹۲-۱۲-۱، ۱۱:۳۶ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان