امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست معرفی نمونه موردی
سلام . 
میخواستم ببینم میتونین بهم یک نمونه موردی خارجی و داخلی درمورد موضوع زیر معرفی کنین. 
من یه پروژه ای میخواستم که با اتصال چندین مکان تاریخی با یه سری مکان های دیگه یه محور خاص تو محله یا شهر ایجاد کرده باشه. مثلا چندتا خونه قدیمی با همدیگه یه مسیر بلند و ایجاد کرده باشن که با رعایت سیما و منظر خاص از بقیه محله جدا شده باشه و به یک مکان توریسی تاریخی تبدیل شده باشه.
ممنون میشم راهنمایی کنین. 
آخرین ارسال های من :

هیچ اگر سایه پذیرد؛ ما همان سایه هیچیم.
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  20 نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم برنامه ریزی شهری گردآوری توسط رتبه برتر کنکور 94 alireza 0 1,339 ۱۳۹۵-۳-۳۰، ۰۴:۱۷ صبح
آخرین ارسال: alireza
  پکیج ویژه مرحله2 برنامه ریزی شهری، جزوه ویژه،6 آزمون مرحله دوم،20 شیت،نمونه سوال 94 alireza 0 1,165 ۱۳۹۵-۳-۲۸، ۱۰:۵۱ عصر
  درخواست رایگان درخواست نمونه طرح تجمیع fereshtehr89. 0 488 ۱۳۹۴-۱۲-۶، ۰۹:۵۲ عصر
آخرین ارسال: fereshtehr89.
  نمونه شیت مبانی نظری مرحله دوم کنکور برنامه ریزی شهری alireza 0 1,265 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۱:۱۸ عصر
  درخواست مشاوره مرحله دو برنامه ریزی شهری farzaan 4 1,845 ۱۳۹۴-۴-۲۲، ۰۸:۲۲ عصر
  پکیج مرحله دوم برنامه ریزی شهری شامل:جزوات کلاسی تحلیلی تشریحی با 19 نمونه کار alireza 8 3,706 ۱۳۹۴-۴-۲، ۱۲:۲۲ عصر
  درخواست طرح آماده سازی زمین farzane_85 25 15,884 ۱۳۹۴-۲-۵، ۱۱:۴۶ عصر
آخرین ارسال: ziba.jebreili
  سلام درخواست مشاوره دارم برای به رای گذاشتن اینکه بارتبه 477-577 کلاسارو برم یا نه؟؟؟؟باتوجه باینکه شاغل هستم. ویسوگ 12 3,405 ۱۳۹۳-۱۲-۵، ۱۲:۵۷ عصر
  درخواست رایگان درخواست راهنمایی در مورد نحوه انجام پروژه امکان سنجی imanataei 2 1,816 ۱۳۹۳-۸-۲۰، ۱۰:۴۳ صبح
آخرین ارسال: imanataei
  مشاوره انتخاب واحد-برنامه ریزی منطقه ای-درخواست کمک sara.k 3 2,037 ۱۳۹۳-۷-۱۲، ۱۰:۴۹ عصر
آخرین ارسال: sara.k

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان