امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی
سلام دوستان به دلیل تغییر رشته تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوه و تست و آزمون از هر دو گرایش طراحی و برانامه ریزی دارم .
اگه کسی جمعا همش رو بخاد با قیمت 160 تومن میفروشمون.خودم برای جمع آوریو خرید همشون بیشتر از 300 خرج کردم
اگرم تک تک بخواید مشکلی نداره.کتابای خوبی مثل طرح وبرنامه ها وا ایین شهرسازی و جزوات بسیا رمفیدی که شمارو از هر موسسه ای بی نیاز خواهد کرد .بانک منابع کامله...خلاصه هایبی نظیر...
به هر حال هز کسی خواست به ایمیلم:rezaei.sh07@gmail.com
یا id تلگرام : frOst07
پیام بده
ممنون.
آخرین ارسال های من :

یه وقتایی باید بد باشی تا بعضیا بفهمن خوب بودنت وظیفه نیس...
پاسخ
(۱۳۹۴-۷-۲۰، ۰۱:۲۱ عصر)Sh@bn@m نوشته است: سلام دوستان به دلیل تغییر رشته تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوه و تست و آزمون از هر دو گرایش طراحی و برانامه ریزی دارم .
اگه کسی جمعا همش رو بخاد با قیمت 160 تومن میفروشمون.خودم برای جمع آوریو خرید همشون بیشتر از 300 خرج کردم
اگرم تک تک بخواید مشکلی نداره.کتابای خوبی مثل طرح وبرنامه ها وا ایین شهرسازی و جزوات بسیا رمفیدی که شمارو از هر موسسه ای بی نیاز خواهد کرد .بانک منابع کامله...خلاصه هایبی نظیر...
به هر حال هز کسی خواست به ایمیلم:rezaei.sh07@gmail.com
یا id تلگرام : frOst07
پیام بده
ممنون.

سلام
خوب اول لیست کتابا و جزوه هاتونو اینجا بذارید
آخرین ارسال های من :

[img=0x282]http://pic.photo-aks.com/photo/nature/rain/large/girl_rain_forest_road.jpg[/img]
Follow your dreams  and  never  never never give up

پاسخ
تعدادی از جزوات به فروش رسید.
برای خرید ایمیل بزنید

پاسخ
آپ شد.
دوستان لطفا ایمیلهاتون رو واضح تر بنویسید ممنون

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,194 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟ alireza 0 1,397 ۱۳۹۴-۱۱-۲۶، ۰۷:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  فصل جدید در ویرایش کتاب معماری معاصر غرب قبادیان alireza 59 16,524 ۱۳۹۴-۹-۳۰، ۱۲:۵۹ عصر
  فروش ویژه فروش کتاب های خلاصه نکات خانه شهرسازان at93 0 1,115 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۴:۱۰ عصر
آخرین ارسال: at93
  مشاوره درس تاریخ شهرسازی طراحی شهری-مهندس طاهری با 82 درصد Rominathr 8 2,934 ۱۳۹۴-۶-۳۱، ۱۱:۲۰ صبح
آخرین ارسال: zohreziaraty
  مشاوره:دوسال از مدرک لیسانس معماریم میگذره وشاغل هستم دوبار کاملا نخونده آزمون طراحی alireza 0 1,448 ۱۳۹۴-۵-۲۷، ۰۶:۰۲ عصر
  مشاوره طراحی حل چالش های دروس مبانی نظری و تحلیل فضای شهری با رتبه 17 سال 94 imanbv 11 3,696 ۱۳۹۴-۵-۶، ۰۶:۲۰ عصر
آخرین ارسال: shermi
  کی بخونم ؟ از چی شروع کنم ؟ چطوری بخونم؟ Mohsenurbanism 2 1,628 ۱۳۹۴-۴-۸، ۰۵:۲۸ عصر
آخرین ارسال: Mohsenurbanism
  من دودلم که ارشد برنامه ریزی بخونم یا طراحی؟! از طرفی به طراحی علاقه دارم و امسالم از alireza 5 1,239 ۱۳۹۴-۴-۱، ۰۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: bahare23
  من اسکیسم بد نیس (متوسط رو به بالا ) با تمرین میتونم با رتبه ناپلئونی 731 امیدوار به قبولی باشم؟ (دوره های غیر روزانه) mahsa j 1 900 ۱۳۹۴-۲-۲۵، ۰۳:۴۹ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان