امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ
gis کل کرج برای اولین بار در ایران شهرساز با حجم 1 گیگ
برای خرید لطفا((خرید gis کرج)را به شماره 09120592515 پیامک کنید.
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط Brightness
سلام
من دانشجوی ارشد شهرسازی هستم. برای پایان نامه ام نیاز به نقشه gis کیفیت و قدمت ابنیه بلوک های اطراف خیابان پیروزی( منطقه 13 و 14 تهران) دارم. اگه ممکنه کمکم کنید ممنونم

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۱۲-۱۸، ۰۱:۲۴ عصر)روح انگیز نوشته است: سلام
    من دانشجوی ارشد شهرسازی هستم. برای پایان نامه ام نیاز به نقشه gis کیفیت و قدمت ابنیه بلوک های اطراف خیابان پیروزی( منطقه 13 و 14 تهران) دارم. اگه ممکنه کمکم کنید ممنونم

سلام
    مناطق 13 و 14 در سایت موجود هست دانلود کنید.

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
    موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
      غیر رایگان داغ داغ، نقشه gis شهر تهران parasto_gh 56 50,852 ۱۳۹۶-۶-۱۰، ۱۱:۳۲ صبح
    آخرین ارسال: mtr6510
      فایل GIS کلیه ی مناطق تهران به صورت شیپ فایل meysam rezaei 1 3,466 ۱۳۹۴-۱۲-۲۳، ۰۵:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: alireza
      غیر رایگان دانلود فایل کدی شیراز و فایل ضمیمه با فرمت dwg sevda-mor 4 12,157 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۲:۲۶ عصر
    آخرین ارسال: maz.
      فروش ویژه مطالعات کامل در مورد فرهنگسرا فایل word پورشاهی 0 1,070 ۱۳۹۴-۴-۱۸، ۰۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: پورشاهی
      فایلهای تصویری آموزش GIS در مهندسی شهرسازی meysam rezaei 5 2,003 ۱۳۹۴-۴-۱۰، ۰۱:۳۷ عصر
    آخرین ارسال: meysam rezaei
      غیر رایگان دانلود کل مطالعات جامع استان همدان+کل نقشه ها+فایل جی آی اس yaser seraj 12 13,716 ۱۳۹۳-۱۱-۳۰، ۰۲:۵۹ عصر
    آخرین ارسال: atelieahjam
      GIS درخواست فایل جی آی اس شهر اصفهان و حومه azadeh_1090 2 2,587 ۱۳۹۳-۱۱-۹، ۰۴:۴۶ عصر
    آخرین ارسال: azadeh_1090
      غیر رایگان دانلود فایل با ارزش طرح تفصیلی همدان(vip) nazanin.gh 18 18,097 ۱۳۹۳-۱۰-۱۵، ۱۲:۳۹ صبح
    آخرین ارسال: alireza
      پاورپوینت مقرنس در معماری ایران yalda89 2 2,346 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۰۱:۵۲ عصر
    آخرین ارسال: yalda89
      پروژه روستای کنگ (واقع در طرقبه) yalda89 0 1,618 ۱۳۹۳-۹-۱۰، ۱۱:۴۸ صبح
    آخرین ارسال: yalda89

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان