امتیاز موضوع:
  • 22 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست غیر رایگان جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری
جزوه کلاسی و پر شده کامل ایستایی استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری

جزوه مربوط به رتبه 8 کنکور هنرهای ساخت

کاربر مهمان نمی‌تواند مطالب قیمت‌گذاری شده را خریداری کند. برای خرید مطالب قیمت‌گذاری شده، وارد شوید یا ثبت نام کنید .

آخرین ارسال های من :
پاسخ
 سپاس شده توسط atiiyeh94
سلام خسته نباشید ببخشید میشه بفرمایید این جزوه چند صفحه س؟

آخرین ارسال های من :
    پاسخ
    (۱۳۹۴-۸-۲۵، ۰۵:۳۲ عصر)arezokb نوشته است: سلام خسته نباشید ببخشید میشه بفرمایید این جزوه چند صفحه س؟

32 مگ هست اطلاعی از صفحات ندارم
    آخرین ارسال های من :

پاسخ
    (۱۳۹۴-۸-۲۵، ۰۵:۳۲ عصر)arezokb نوشته است: سلام خسته نباشید ببخشید میشه بفرمایید این جزوه چند صفحه س؟

132 صفحه

پاسخ
    سلام من این جزوه رو خریداری کردم و عضویت ویژه رو هم پرداخت کردم اما بازم نمیتونم دانلودش کنم.میشه زودتر رسیدگی کنید لطفا

آخرین ارسال های من :
      پاسخ
      (۱۳۹۴-۱۰-۳، ۰۸:۱۱ صبح)9016245116 نوشته است: سلام من این جزوه رو خریداری کردم و عضویت ویژه رو هم پرداخت کردم اما بازم نمیتونم دانلودش کنم.میشه زودتر رسیدگی کنید لطفا

سلام مشکلی نداره
      کلیک راست کنید و سیو کنید

پاسخ
      سلام من پرداخت کردم برام چیزی نمایش نداد پولو از حسابم کم کرده لطفا رسیدگی کنید۸

آخرین ارسال های من :
        پاسخ
        (۱۳۹۵-۹-۸، ۱۱:۵۹ عصر)Ali.jalali نوشته است: سلام من پرداخت کردم برام چیزی نمایش نداد پولو از حسابم کم کرده لطفا رسیدگی کنید۸

سلام الان دانلود کنید

پاسخ
        سلام، دوست عزیز بنده هزینه رو پرداخت کردم اما مثل اینکه لینک های دانلود مشکل دارن لطفا بررسی کنید
        با تشکر
        آخرین ارسال های من :

پاسخ
          (۱۳۹۵-۱۰-۶، ۰۱:۴۲ صبح)Sarahazizi72 نوشته است: سلام، دوست عزیز بنده هزینه رو پرداخت کردم اما مثل اینکه لینک های دانلود مشکل دارن لطفا بررسی کنید
          با تشکر

این فایل در vip هست چطور شما پرداخت کردید؟

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
          موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
            درخواست غیر رایگان جزوه تنظیم شرایطی حمیدرضا ایزدی مرکز معماری ایران ehsan12 3 4,540 ۱۳۹۶-۹-۵، ۰۳:۲۰ عصر
          آخرین ارسال: haniiiii
            غیر رایگان دانلود جزوه سازه های مشبک فضایی MHAKBARI 4 6,596 ۱۳۹۵-۱-۱۷، ۰۴:۵۳ عصر
          آخرین ارسال: alireza
            غیر رایگان جزوه تنظیم شرایط محیطی ارشد معماری پارسه maj5 4 7,452 ۱۳۹۴-۱۱-۲۴، ۱۲:۰۲ عصر
            غیر رایگان جزوه زبان تخصصی- رستگار پور MHAKBARI 2 3,133 ۱۳۹۴-۱۰-۱۰، ۰۸:۰۹ عصر
            درخواست غیر رایگان جزوه طراحی فنی کنکور استاد طباطبایی آکادمی تخصصی معماری. ehsan12 5 4,010 ۱۳۹۴-۸-۲۵، ۱۰:۱۶ صبح
            جزوه فناوری‌های نوین کامل و پر شده استاد طباطبایی از آکادمی تخصصی معماری ehsan12 0 1,596 ۱۳۹۴-۸-۴، ۱۰:۴۵ صبح
          آخرین ارسال: ehsan12
            غیر رایگان خلاصه کتاب در آمدی بر شناخت معماری روستایی ایران دکتر اکبر زرگر قسمت دوم و پایانیvip shamim 4 7,117 ۱۳۹۴-۳-۹، ۰۲:۴۲ عصر
          آخرین ارسال: atelieahjam
            جزوه ریخت شناسی اماکن مذهبی در طول تاریخ MHAKBARI 0 1,851 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۵۳ عصر
          آخرین ارسال: MHAKBARI
            جزوه جدید و خلاصه برای مرور معماری معاصر ایران MHAKBARI 0 2,540 ۱۳۹۳-۱۰-۲۰، ۰۷:۳۴ عصر
          آخرین ارسال: MHAKBARI
            غیر رایگان دانلود درسنامه سازه در معماری مرکز معماری ایران MHAKBARI 4 8,985 ۱۳۹۳-۱۰-۱۳، ۰۸:۰۸ صبح

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان