امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مقاله ISI کاربری اراضی فشرده در مراکز شهری.ترجمه ی:مهندس میثم رضایی و مینا یوسف زاده
این مقاله پذیرفته شده در کنفرانس سالانه ی تحقیقات در مهندسی عمران،معماری و شهرسازی و محیط زیست پایدار می باشد.امیدوارم مفید باشه براتون.این ترجمه ممکن است مشکلاتی داشته باشد و آن هم به دلیل وقت کم اینجانب بود.

فایل‌(های) پیوست شده
.pdf   توسعه ی مدل ارزیابی برای کاربری اراضی فشرده در مراکز شهری - نهایی(1).pdf (اندازه: 1.07 MB / تعداد دفعات دریافت: 615)
آخرین ارسال های من :

گاهی دست خودم را میگیرم می برم هوا خوری،یاد تو هم که همه جا با من است،تنهایی هم که پا به پایم میدود...میبینی؟وقتی که نیستی هم جمعمان جمع است.
پاسخ
 سپاس شده توسط alireza

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  .pdf تغییرات کاربری اراضی ایلام در طرح جامع file 0 729 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۲ صبح
آخرین ارسال: file
  .pdf در کاربری اراضیWhat ifکاربرد مدل file 0 650 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۲ صبح
  کاربری اراضی و حمل و نقل شهری. file 0 938 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۲ صبح
  .pdf تحلیل کاربری اراضی با رویکرد توسعه ی پایدار file 0 1,145 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۲ صبح
  .docx به هننگام سازی کاربری های شهر تهران file 0 746 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۱ صبح
  بارز سازی تغییرات کاربری شهری file 0 786 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۱ صبح
  .pdf تناسب کاربری زمین شهری تصمیم سازی مکانی-گروهی file 0 770 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۱ صبح
  .pdf آشکارسازی تغییرات کاربری اراضی با استفاده از طبقه بندی شی گرا file 0 853 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۰ صبح
  شرح خدمات مهندسان شهرساز و چگونگی گردش کار طرح انطباق کاربری اراضی شهری file 0 1,334 ۱۳۹۴-۱۲-۴، ۰۲:۰۰ صبح
  مقاله ارزیابی کاربری اراضی منطقه14 شهر تهران تلگرام1 0 807 ۱۳۹۴-۱۱-۳۰، ۰۸:۵۶ عصر
آخرین ارسال: تلگرام1

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان