امتیاز موضوع:
  • 8 رأی - میانگین امتیازات: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ه تست از مصالح ساختمانی نشریه 55- کنکورمدیزیت پروژه و ساخت
درخواست یک عضو:
سلام مهندس . خسته نباشید . میخواستم اگه براتون مقدوره تست از مصالح ساختمانی نشریه 55 برای دانلود یا فروش بزارین . اگه از نشریه 55 تست مصالح نیست از مصالح ساختمانی تست های مختلفی بزارین . بنده برای کنکورمدیزیت پروژه و ساخت نیاز دارم به تست از درس مصالح. ممنون میشم اگه در این خصوص راهنماییم کنید با تشکر
آخرین ارسال های من :

پاسخ
سلام . مهندس آدرسی رو که دادین پیگیری کردم . چیزی برای دانلود نبود . لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم؟؟ من واقعا به این تست ها احتیاج دارم .ممنون

آخرین ارسال های من :
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  از روی یک پلان ساختمان چگونه میشه فهمید که اسکلتش فلزیه یا بتنی؟ alireza 2 1,786 ۱۳۹۳-۹-۱۴، ۰۷:۲۶ عصر
آخرین ارسال: atelieahjam
  یه سوال داشتم منظور از سازمان فضای شهر چیه که بخوام رسم کنیم alireza 2 1,564 ۱۳۹۳-۳-۱۶، ۱۰:۲۴ صبح
آخرین ارسال: صبااا
  یکی از دوستانم میخواد بدونه بین 3 گرایش "برنامه ریزی مسکن" و "مدیریت شهری" و بهسازی ن alireza 1 1,029 ۱۳۹۳-۳-۱۴، ۰۶:۲۷ عصر
آخرین ارسال: @uror@
  درخواست راهنمایی از دانشجویان ارشد و دکتری شهرسازی imanataei 7 2,827 ۱۳۹۳-۲-۱، ۰۵:۴۸ عصر
آخرین ارسال: Urbanist
  سوال از کارشناسان gis سایت starsat 17 4,616 ۱۳۹۲-۱۲-۱۵، ۱۱:۲۷ عصر
آخرین ارسال: dementor
  درخواست کمک از دانشجویان دانشگاه تربیت مدرس haydariyan 1 1,362 ۱۳۹۲-۷-۱۸، ۱۱:۱۸ عصر
آخرین ارسال: hamidataee
  اطلاع از رشته ی مدیریت پروژه 13-12 2 1,969 ۱۳۹۱-۱۱-۲۷، ۱۰:۳۵ عصر
آخرین ارسال: alireza
  کمک کنید:سوال از GIS s1s2s3 0 1,087 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۱۱:۰۳ عصر
آخرین ارسال: s1s2s3
  کمک>>امتیاز دانشجویان ممتاز از پذیرش بدون آزمون کارشناسی ارشد ،استفاده کنند 13-12 14 5,662 ۱۳۹۱-۱۱-۴، ۰۸:۴۶ عصر
آخرین ارسال: CJ-07
  کمک فوری،در زمینه ی گسل و ساخت و سازهای کنار آن haydariyan 5 2,729 ۱۳۹۱-۹-۸، ۱۲:۴۹ صبح
آخرین ارسال: haydariyan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان