امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم دانشگاه دولتی قبول بشم؟
سلام آقای مهندس خسته نباشید

ببخشید من سوالی داشتم و خیلی هم الان سر در گمم
راستش من الان ترم هفت هستم و تا الان نمی دونستم که هفت ترمه تموم می کنم و دیروز همه واحد ها رو بهم دادن 28 واحد و این ترم تموم می کنم مقطعکارشناسی رو
از طرفی چون من برای سال بعد برنامه ریزی کرده بودم که کنکور طراحی شهری بدم نخوندم هیچی رو
واسه همین امسال می تونم کنکور اصلی با توجه به فارغ التحصیل شدنم بدم
من میخواستم بپرسم با وجود اینکه دو ماه بیشتر تا کنکور نمونده آیا می تونم بخونم و دانشگاه دولتی قبول بشم؟/
چون خیلی دلم میخواد که امسال ارشد قبول بشم و ترم بعد برم ارشد
برای همین خیلی سر در گم شدم و هرکی میرسه میگه نمی تونی و قبول نمیشی وقتی نداری
شما یه راه کار جلوی پام حداقل بزارید که ببینم چیکار کنم
واقعا دلم میخواد امسال قبول بشم اگه یه ماه بیشتر فرصت می داشتم الان به این روز نمی افتادم
با سپاس فراوان آقای مهندس
آخرین ارسال های من :

پاسخ
 سپاس شده توسط ne_da

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره مباحث عمومی شهرسازی -مهشید جمشیدی -رتبه 13 کنکور 94 mahshid -jm 182 36,563 ۱۳۹۶-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۰ صبح
آخرین ارسال: tornado26
  ثبت نام رایگان و برای نخستین بار شما مشاور انتخاب کنید از رتبه 2 تا 100 alireza 73 14,173 ۱۳۹۵-۱۱-۱۵، ۱۱:۵۱ عصر
آخرین ارسال: Yas_moradimehr
  مشاوره برنامه ریزی مبانی برنامه ریزی شهری-مهشید جمشیدی-رتبه 13 کنکور mahshid -jm 72 18,886 ۱۳۹۵-۸-۶، ۰۴:۰۵ عصر
آخرین ارسال: neginkob
  منابع دروس ویژه پاییز 94-رتبه 3 کنکور برنامه ریزی شهری-مشاور ایران شهرساز alireza 7 4,022 ۱۳۹۴-۱۱-۱۷، ۱۲:۱۹ عصر
آخرین ارسال: alireza
  مشاوره برنامه ریزی درس تاریخ شهر و شهرسازی -رتبه 48 کنکور 93 alireza 99 21,377 ۱۳۹۴-۱۰-۲۶، ۱۰:۵۲ عصر
  مشاوره برنامه ریزی درس زبان -آیدا قطب رتبه 10 کنکور a.gh 3 2,658 ۱۳۹۴-۱۰-۲۴، ۱۰:۵۸ عصر
آخرین ارسال: فاطمه70
  مشاوره برنامه ریزی مشاوره آمار-سمانه کاشی- رتبه 17 کنکور 94 سمانه کاشی 54 16,282 ۱۳۹۴-۸-۸، ۰۸:۰۴ عصر
آخرین ارسال: hossink
  من لیسانس عمران دارم، می خواهم ارشد برنامه ریزی شهری آزمون بدم. برای آزمون عملی alireza 2 1,613 ۱۳۹۴-۸-۶، ۰۲:۳۳ عصر
  مشاوره برنامه ریزی برنامه ریزی برای موفقیت در کنکور 95 A.pourvahedi 19 4,987 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۱۲:۵۳ عصر
آخرین ارسال: Yahgmur
  فروش ویژه تعداد قابل توجهی از کتاب و جزوات با قیمت استثنایی Sh@bn@m 3 1,982 ۱۳۹۴-۷-۲۵، ۰۶:۰۱ صبح
آخرین ارسال: Sh@bn@m

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان